Lavly Perlingu poliitikasse tulek tekitab mitmeid seoseid ja kahtlusi

Eesti,
Lavly Perling (paremal)

Palju on räägitud prokuratuuri ja poliitika läbipõimumisest, nüüd on endisel peaprokuröril Lavly Perlingul tee vaba erakonnastumiseks, sest ta vabastati omal soovil prokuröriteenistusest. Oleks naiivne arvata, et sellised otsused ja neid mõjutavad tegevused sünnivad üleöö. Lavly Perlingu sõnul on tema sõna poliitikas kaasa löömiseks nüüd täiesti vaba ning nüüd saab ette valmistada järgmisi samme, nagu näiteks erakonnaga liitumine.

Novembris Isamaa ühendusega Parempoolsed ühinenud Lavly Perling tunnistasERRile, et kavatseb hakata aktiivsemalt poliitikas kaasa lööma.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Võimalust, et Parempoolsed loovad kohalikeks valimisteks oma valimisliidu, nimetas Perling spekulatsioonideks. “Spekulatsioonideks ei ole minu meelest praegu suurt põhjust. Mina näen seal Parempoolsete seas neid inimesi, kes tahavad kõige paremal moel tugevdada ja laiendada Isamaa erakonda,” ütles Perling.

Lavly Perlingu jätkamist prokuratuuris pärast Parempoolsetega ühinemist on palju kritiseeritud.

Prokuratuur ja kaitsepolitsei avalikustasid Keskerakonna korruptsioonikahtlused seoses Porto Francoga täpselt päev enne otsustavat hääletamist, mis määras abielureferendumi toimumise või mittetoimumise. Kuid enne hääletamist astus Keskerakonna esimees Jüri Ratas peaministri kohalt tagasi ning sellega kukkus kogu valitsus.

Arvatakse, et selline ajastatus võis olla jõuametkondades etteplaneeritud, et sillutada teed Reformierakonna, Isamaa ja sotside valitsusele, kuid mängu käigus juhtus nii, et Reformierakond lõi liidu hoopis korruptiivse Keskerakonnaga.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused