Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Liisk on langenud: vaata EKRE kandidaatide numbreid

25.01.2023
Loosimine valimiskomisjonis

Vabariigi valimiskomisjon registreeris kandidaadid Riigikogu valimisteks ning reastas liisuheitmise teel parteide valimisnimekirjade järjekorra. EKRE poolt tõmbasid loosi Henn Põlluaas ja Helle-Moonika Helme. Rahvuskonservatiivide kandidaatide numbrid algavad 534-st ja lõppevad 658-ga.

Riigikokku kandideerib üheksa erakonda ja kümme üksikkandidaati. Erakondadest kandideerivad peale Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna veel Parempoolsed, Eestimaa Rohelised, Isamaa, Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Eesti 200, Reformierakond, Keskerakond ja Eestimaa Ühendatud Vasakpartei.

Riigikogu valimisnädal on 27. veebruarist 5. märtsini.

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakonna kandidaadid ja nende registreerimisnumbrid Riigikogu valimistel:

 

 

Valimisringkond nr 1 – Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa

jrk nr 1, URMAS REITELMANN, reg nr 534
jrk nr 2, VARRO VOOGLAID, reg nr 535
jrk nr 3, URMAS ESPENBERG, reg nr 536
jrk nr 4, TOIVO TASA, reg nr 537
jrk nr 5, ANTS MILLER, reg nr 538
jrk nr 6, ELVIS BRAUER, reg nr 539
jrk nr 7, TIIU POHL, reg nr 540
jrk nr 8, KULDAR KESKÜLA, reg nr 541
jrk nr 9, ANDRES RAID, reg nr 542
jrk nr 10, ARGO LUUDE, reg nr 543
jrk nr 11, RIHO RAUSMA, reg nr 544
jrk nr 12, AARE RÜÜTEL, reg nr 545

Valimisringkond nr 2 – Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa

jrk nr 1, LEO KUNNAS, reg nr 546
jrk nr 2, EEVA HELME, reg nr 547
jrk nr 3, MAIT TALU, reg nr 548
jrk nr 4, IVAN MAKAROV, reg nr 549
jrk nr 5, AAT PURJE, reg nr 550
jrk nr 6, HARRI KINGO, reg nr 551
jrk nr 7, ENO LEIES, reg nr 552
jrk nr 8, RAUL ÖPIK, reg nr 553
jrk nr 9, PRIIT WILLBACH, reg nr 554
jrk nr 10, RIHO NÜÜD, reg nr 555
jrk nr 11, KARL OLAF RÄÄK, reg nr 556
jrk nr 12, PIRET KOLLO, reg nr 557
jrk nr 13, INDREK MELDER, reg nr 558
jrk nr 14, TIIA ARENBERG, reg nr 559
jrk nr 15, VALDO TÕNISSOO, reg nr 560

Valimisringkond nr 3 – Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa

jrk nr 1, MARTIN HELME, reg nr 561
jrk nr 2, MARKUS JÄRVI, reg nr 562
jrk nr 3, KADRI VILBA, reg nr 563
jrk nr 4, MART KALLAS, reg nr 564
jrk nr 5, RAIVO PÕHJAKIVI, reg nr 565
jrk nr 6, MEEME MÕTTUS, reg nr 566
jrk nr 7, EVE PÄRNASTE, reg nr 567
jrk nr 8, MIKE CALAMUS, reg nr 568
jrk nr 9, TAAVI PÄRTEL, reg nr 569
jrk nr 10, JAKO KULL, reg nr 570

Valimisringkond nr 4 – Harju- (v.a Tallinn) ja Raplamaa

jrk nr 1, HENN PÕLLUAAS, reg nr 571
jrk nr 2, SIIM POHLAK, reg nr 572
jrk nr 3, RENE KOKK, reg nr 573
jrk nr 4, KAI RIMMEL, reg nr 574
jrk nr 5, RUDOLF JEESER, reg nr 575
jrk nr 6, PAUL PUUSTUSMAA, reg nr 576
jrk nr 7, HASSO UUETOA, reg nr 577
jrk nr 8, RAUL SIEM, reg nr 578
jrk nr 9, KRISTEL MENNING, reg nr 579
jrk nr 10, JAANUS HÄRMS, reg nr 580
jrk nr 11, MERLIIN GRAUBERG-RIISENBERG, reg nr 581
jrk nr 12, MATTI SILLA, reg nr 582
jrk nr 13, MAIT JÄRVIK, reg nr 583
jrk nr 14, RANNO POOL, reg nr 584
jrk nr 15, LEO KUNMAN, reg nr 585
jrk nr 16, HEINO MÄRKS, reg nr 586
jrk nr 17, KAUPO MÄNNISTE, reg nr 587
jrk nr 18, PEETER KRALL, reg nr 588

Valimisringkond nr 5 – Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa

jrk nr 1, HELLE-MOONIKA HELME, reg nr 589
jrk nr 2, DANIEL MEREÄÄR, reg nr 590
jrk nr 3, KRISTJAN MOORA, reg nr 591
jrk nr 4, HARDI REHKALT, reg nr 592
jrk nr 5, PALLE KÕLAR, reg nr 593
jrk nr 6, MARTIN JUDANOV, reg nr 594
jrk nr 7, ROLAND MERE, reg nr 595
jrk nr 8, JAEN TEÄR, reg nr 596

Valimisringkond nr 6 – Lääne-Virumaa

jrk nr 1, ANTI POOLAMETS, reg nr 597
jrk nr 2, MARTI KUUSIK, reg nr 598
jrk nr 3, AARNE MÄE, reg nr 599
jrk nr 4, EVELIN POOLAMETS, reg nr 600
jrk nr 5, VALDO HELMELAID, reg nr 601
jrk nr 6, ANDERO PÕLLU, reg nr 602
jrk nr 7, LEO BERGSTRÖM, reg nr 603

Valimisringkond nr 7 – Ida-Virumaa

jrk nr 1, ARVO ALLER, reg nr 604
jrk nr 2, RIHO BREIVEL, reg nr 605
jrk nr 3, ANDRUS TOSS, reg nr 606
jrk nr 4, ANTS LIIMETS, reg nr 607
jrk nr 5, ALEKSANDR ANDREJEV, reg nr 608
jrk nr 6, RAINER ASUKÜLA, reg nr 609
jrk nr 7, PRIIT KAMA, reg nr 610
jrk nr 8, LEANA KRUUSE, reg nr 611

Valimisringkond nr 8 – Järva- ja Viljandimaa

jrk nr 1, JAAK MADISON, reg nr 612
jrk nr 2, KALLE GRÜNTHAL, reg nr 613
jrk nr 3, ELAR NIGLAS, reg nr 614
jrk nr 4, REIN SUURKASK, reg nr 615
jrk nr 5, VALMAR HAAVA, reg nr 616
jrk nr 6, TARMO HINTS, reg nr 617
jrk nr 7, PRIIT PÕDER, reg nr 618
jrk nr 8, MART JÄRVIK, reg nr 619
jrk nr 9, ANNIKA VEIDENBERG, reg nr 620

Valimisringkond nr 9 – Jõgeva- ja Tartumaa (v.a Tartu linn)

jrk nr 1, KERT KINGO, reg nr 621
jrk nr 2, PEETER ERNITS, reg nr 622
jrk nr 3, MARKO SAKSING, reg nr 623
jrk nr 4, LAURI KONI, reg nr 624
jrk nr 5, AIVAR ÕUN, reg nr 625
jrk nr 6, ÜLLE ROSIN, reg nr 626
jrk nr 7, ANDRES OSTRA, reg nr 627
jrk nr 8, TÕNU KALJA, reg nr 628
jrk nr 9, ARLO SÄÄLIK, reg nr 629

Valimisringkond nr 10 – Tartu linn

jrk nr 1, JAAK VALGE, reg nr 630
jrk nr 2, LOONE OTS, reg nr 631
jrk nr 3, SILVER KUUSIK, reg nr 632
jrk nr 4, MALLE PÄRN, reg nr 633
jrk nr 5, INDREK KALDA, reg nr 634
jrk nr 6, MERLE KIVEST, reg nr 635
jrk nr 7, GERT GORŠANOV, reg nr 636
jrk nr 8, IMRE VÄHI, reg nr 637
jrk nr 9, RAUL KIVI, reg nr 638
jrk nr 10, AIVAR SÖÖT, reg nr 639

Valimisringkond nr 11 – Võru-, Valga- ja Põlvamaa

jrk nr 1, RAIN EPLER, reg nr 640
jrk nr 2, ANTS FROSCH, reg nr 641
jrk nr 3, MERRY AART, reg nr 642
jrk nr 4, HELEN REBANE, reg nr 643
jrk nr 5, TIIT KALA, reg nr 644
jrk nr 6, LILIA MÜLLER, reg nr 645
jrk nr 7, KALMAR LUISK, reg nr 646
jrk nr 8, MATI KUKLANE, reg nr 647
jrk nr 9, UNO KASKPEIT, reg nr 648
jrk nr 10, JÜRI KAVER, reg nr 649

Valimisringkond nr 12 – Pärnumaa

jrk nr 1, MART HELME, reg nr 650
jrk nr 2, HELLE KULLERKUPP, reg nr 651
jrk nr 3, ALAR LANEMAN, reg nr 652
jrk nr 4, SVEN SILDNIK, reg nr 653
jrk nr 5, ARVI KAROTAM, reg nr 654
jrk nr 6, AGNES PULK, reg nr 655
jrk nr 7, HELDUR PAULSON, reg nr 656
jrk nr 8, SIIMO LOPSIK, reg nr 657
jrk nr 9, KEN VAHER, reg nr 658