Loe, mida soovitab EKRE kindlasti oma valijatele! 

Eesti,
- Updated
©UU
Kõige õigem soovitus.

Kuna 2019. aasta Riigikogu valimised juba käivad, siis jagavad Uued Uudised taas oma valijatele näpunäiteid, kuidas toimida.

Esiteks – minge kindlasti valima ja andke oma hääl EKRE kandidaadi poolt! Ja nagu ikka – õhutage ka teisi meiemeelseid inimesi välja minema ja rahvuskonservatiivide poolt hääletama!

Kui te elate Eesti maapiirkonnas ja teate seal rahvusmeelseid inimesi, kes tahaksid valima minna, kuid kas ei käi buss hästi või elab inimene kolkatalus, tehke meie ühise ürituse nimel üks heategu, põigake sinna sisse ja viige inimene koos endaga valima. Aidake teisi rahvusmeelseid inimesi!

Selgitage oma tutvusringkonnas järgmist. Valimised on paljudele inimestele suuresti isikupõhised ehk me valime sageli kandidaati, kes on muhe ja sõbralik ning on meid aidanud. Ei maksa aga unustada, et Riigikogus oma erakonnaga seadusi tehes hakkab ta hääletama nii, nagu erakond ette näeb.

Asi on selles, et enamikul juhtudel hääletab erakonna fraktsioon üksmeelselt ja seda mitte selleks, et kellegi südametunnistuse vabadust või isiklikku arvamust maha suruda, vaid selleks, et täita oma valimislubadusi ja programmi.

Kui teil on näiteks kandideeriv naabrimees sots Juhan, kes aitas teil peenramaad üles kaevata, siis teie arvates on ta igati tore mees, kuid Riigikogu sotside fraktsioonis hääletab ta neegreid ja moslemeid siia toova rändepakti poolt. Abivalmis keskerakondlasest vallaametnik Jaan aga hakkab hääletama eestikeelsete koolide kaotamise poolt Ida-Virumaal, sest nii nõuab Yana Toomi mõju all olev Keski juhtkond!

Seega võib juhtuda, et teie valitu hakkab ajama poliitikat, mis tegelikult teile ei meeldi. Oma eelistust välja valides arvestage alati erakonna programmi, mitte inimese isikliku sarmi või abivalmidusega.

Kui teie, sõber või sugulane tahab valida EKRE-t, kuid ei leia sobivat kandidaati, siis valige keegi erakonna nimekirjast, sest tema hakkab Riigikogus erakonna poliitilist liini esindama ja sellele vastavalt hääletama.

Paljud inimesed arvavad, et mis see minu hääl ikkagi loeb ja ei lähe valima, kuid see pole õige suhtumine. Praktikas on mitmeid juhuseid, kus üks-kaks häält määravad palju, ja seetõttu minge igal juhul EKRE poolt hääletama – rahvuskonservatiividele on tähtis iga hääl.

Kümnest inimesest neli tavaliselt valima ei lähe, sest usuvad, et kõik poliitikud on ühesugused ja tema valik nagunii midagi ei muuda. Sel korral aga on EKRE tugevalt poliitilisele süsteemile vastandunud ja lubanud Eesti arenguid kardinaalselt rahvusriigi, suveräänsuse ja eesti rahva suunas muuta. Andke neile võimalus näidata, et sel korral ei lähe kõik vanaviisi, vaid keerab paremuse poole – EKRE on selle nimel löönud suuri lahinguid kogu praeguse süsteemi vastu.

Ärge uskuge tüüpvalesid EKRE kohta – rahvuskonservatiivid pole NATO ja Euroopa Liidu vastu. NATO on EKRE arvates kindel Eesti julgeolekugarant, kuid EL-i pooldab erakond ainult juhul, kui see muutub tagasi suveräänsete rahvusriikide liiduks – seda loodame saavutada teiste Euroopa konservatiivide abiga europarlamendi valimistel.

Ja kindlasti eelistage paberil valimist, mitte e-valimisi ehk elektroonilist varianti – aga kui teil on mingil põhjusel e-hääletus ainus võimalus, siis kasutage seda ikkagi ja andke hääl EKRE-le.

Ärge jääge valimistest kõrvale! Tulge kindlasti valima! EKRE on ainus jõud, kes seisab julgelt ja otsustavalt Eesti eest! Tulge kindlasti valima, et lõpetada senine korruptiivne valitsemine ja sahkerdamine, et muuta Eesti valitsemine ausaks ja õiglaseks!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused