Lõunaeestlane: Ossinovski on nagu mõrvar, kes läheb süü eitamiseks esimesena mõrvapaigale

Eesti,
Minister Ossinovski
©Eero Vabamägi/Eesti Meedia
Minister Ossinovski

Lõuna-Eesti uudiseid vahendav meediaportaal Lõunaeestlane kajastab sealse rahva meeleolusid minister Ossinovski kiirvisiidi järel päris karmide sõnadega.

Loos “Tsirkus partseloonas ehk mida tegi Valgas ja Põlvas terviseminister Jevgeni Ossinovski?” juhib Lõunaeestlane tähelepanu sellele, et “murelik” minister endal süüd ei näe, vaid veeretab selle endale alluvatele ametkondadele. Ehk siis lahinguid võidavad kindralid, neid kaotavad sõdurid, kui parafraseerida üht militaarset ütlust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lõunaeestlase seisukoht kõlab nii: “See, et tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski käis esmaspäeval kiiruga Valgas ja Põlvas sealsete elanikega seoses sünnitusosakondade sulgemisega „kohtumas” ning nende muresid „kuulamas”, näitab Eesti poliitikas täiesti uut nahaalsuse ja küünilisuse taset. Miks? Sest Ossinovski on ise Haigekassa nõukogu esimees ja tema juhtimisel need osakonnad kinni pannakse.

Eriti nahaalne oli Ossinovski poolt öelda, et tema ei saa midagi teha, kuna otsuse on teinud Haigekassa. Et siis mida? Ossinovski on ise Haigekassa nõukogu esimees, juhib ja kontrollib selle asutuse tööd, annab suuniseid, võtab tööle ja laseb lahti Haigekassa juhi. Lühidalt öeldes: Ossinovski ise ongi Haigekassa ja sünnitusosakondade sulgemine on otseselt tema otsus.

Ossinovski kiire käik oma tööajast Valka ja Põlvasse oli seotud otseselt valimisvõitlusega, kuna sotside toetus on seoses rahvavaenuliku poliitikaga teel mäest alla ning täna, teisipäeval lubas Valga ja Põlva inimestega minna kohtuma peaminister Jüri Ratas. Selleks, et sotside kustuvat toetust vägisi tõsta, jooksis Ossinovski kiiresti Lõuna-Eestisse, et olla nö esimene. See on sama nagu mõrvar läheb esimesena mõrvapaigale, et jätta muljet, et tema pole milleski süüdi.”

Arvatavasti on sama meelt kõik need lõunaeestlased, kes on ministri aktsiisipoliitika tõttu kaotanud kodukandi kaupluse ja kelle haldusala praegune tegevus ähvardab sealseid lapseootel naisi sünnitusosakondadeta jätta.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused