Lugeja kirjutab: miks peakski Kert Kingo minema edvistama meie iganenud e-saavutustega?

Rubriik Eesti On
- Updated
©Andres Putting/Ekspress Meedia
Eesti e-riigis ei tundu enam midagi uut ja innovatiivset peale tulevat. Pilt on illustratiivne.

Uutele Uudistele saatis kirja Ülo Reim, kelle mõtted on väärtuslikud juba seetõttu, et sellest peaks poliiteliit ära jagama, kuidas mõtlevad tavalised inimesed.

“Sildam ja muu liberaalsotsialistlik kamp ei suuda adekvaatselt mõelda ja majandusasjadest aru saada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mida peaks meie IT- ja väliskaubandusminister tutvustama G-20 riikide esindajatele? Milliseid Eesti IT-lahendusi peaks Kert Kingo tutvustama jaapanlastele, sakslastele, USA-le ja muudele suurtele arenenud tööstusriikidele?

Kas edvistama endiselt Skype`ga, mida sisuliselt enam ei kasutata, kuna nutitelefon asendab seda? Pajatama Laari ajal arendatud paberivabast e-valitsemisest? Uhkustama meie napaka e-tervisega, kus erinevad terviseasutused omavad endiselt autonoomseid andmebaase ja patsiendi kohta pole võimalik terviklikku infot saada?

Kas peab uhkustama e-residentsusega? Kas teiesugused peavoolupudrulõuad üldse aru saavad, et see e-residentsus on ju naeruväärselt tühine mänguasi? Mida see vidin Eestile annab? Ainult naeruvääristab jällegi meie riigikest – “tulge registreerige oma ettevõte meie riigis ja siis saate e-residendiks! Ühtegi investeeringut siia tegema ei pea, aga kuskil mujal riigis teenitud rahajoa võite meie pankadest läbi kantida ja vastavalt kohalikule maksuseadusele ei pea kunagi tulumaksu tasuma.”

Kas see ongi see, millega Kert Kingo peab minema uhkustama ja meie riigi lollidemaa kuvandit süvendama? Küberturvalisus samuti ei toimi meie riigi eestvedamisel, vaid on riikideülene ühisteema.

Tundub, et Kingo jagab matsu ja tal oleks piinlik sellise jamaga tegelda. Las lapspoliitikud – röivased, ratased, ilvesed, kaljulaiud ja muu ajupestud kamp tegeleb sellega.

Lõpetage see nõme eneseimetlemine ja tühikargamine ükskord ära! Mõelge natuke kui võimelised olete!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused