Maaeluminister Mart Järvik: meediasõda ei tee Eesti toitu paremaks

Eesti,
©Maaeluministeerium
Maaeluminister Mart Järvik (keskel)

Riigikogu maaelukomisjonis seoses niinimetatud kalaskandaaliga kohtumas käinud maaeluminister Mart Järvik ütles, et meediasõda peab lõppema. Järviku sõnul on olnud M.V.Wool tehtud proovid olnud puhtad ning meedias (esmalt „Pealtnägijas“) välja toodud surmajuhtumite seos selle ettevõttega ei ole tõestatud.

„Paanika külvamine meedias oli tõsine,“ pahandas minister. „Kui asjad on kohtus, siis meediasõda ei ole vaja pidada ja ühel poolel teist süüdistada“.

Selles loos veterinaar- ja toiduameti (VTA) tegevust kritiseerides rõhutas Järvik, et asju tulebki selgitada, kuid mitte hirmutada surmajuhtumitega, mis pole leidnud kinnitust.

Järvik ütles intervjuus Postimehele, et tema seisab selle eest, et Eesti toit oleks ohutu ning siin ei aita kuidagi kaasa meediakajastused. Temale alluv VTA peab aga oma tööd tegema korralikult ning vastutama oma valdkonna eest.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused