Maaeluminister Mart Järviku nõunikuna asus tööle Mart Ummelas

Eesti,
©Scanpix
Mart Ummelas

26. augustil asus maaeluminister Mart Järviku nõunikuna tööle Mart Ummelas, kes hakkab ministrit nõustama kommunikatsiooni valdkonnas.

“Mul on väga hea meel, et Mart Ummelas on liitunud meie meeskonnaga ning on valmis uueks väljakutseks peale enam kui neli aastakümmet väldanud ajakirjandustööd eri meediakanalites, olles neis olnud ka juhtivail kohtadel. Maapiirkondade elujõulisus on väga oluline Eesti rahvusliku iseolemise kaitsmisel ja rahvuskultuuri järjepidevuse tagamisel. Olen kindel, et Mart Ummelas oma terava sule ja terase sõnaga suudab anda olulise panuse nende eesmärkide saavutamiseks,” ütles minister Mart Järvik.

Mart Ummelas on sündinud 1953. aastal. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse erialal. Ta on töötanud Eesti Raadio juhatuses ja Vikerraadio toimetajana, Tallinna Televisioonis peatoimetaja ja juhatuse liikmena. Eesti Ajakirjanike Liit valis Mart Ummelase 2009. aasta ajakirjanikuks.

Kommentaarid

2 commentsOn Maaeluminister Mart Järviku nõunikuna asus tööle Mart Ummelas

 • Avatar
  Margus Peterson

  see on märgiline sõnum. hr. Ummelas paneb tänapäeva tindisolkijatele (kiislerid,
  lobjakad jt.) pika puuga. aga keda huvitab ukraina ja eriti krimmi ümber käiv
  tants ja trall, neil soovitan kuulata ajaloolase Ott Sandraku ööülikooli loengut
  “krimmi california”. eriti kehtib see priimäeaxelite kohta.

 • Avatar

  Alex! Ummelas’e jutt on täiesti adekvaatne ja põhineb faktidel. Lääne ja ida Ukraina erinevad nagu öö ja päev. Teie teadmised Ukrainast on pisut ühekülgsed. Ei taha uskuda, et kommentaari taga on midagi muud.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused