Maasikakasvatajad, Ukraina tööjõu asjus valitsust süüdistada on valelik ja eksitav

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Maasikad.

Maasikakorjamise kõrgajal, kui turul on välismaise maasika välja vahetanud kodumaine mari, kui just edasimüüjad parasjagu pettusega ei tegele, kostub ikka veel hädaldamist, et osa saagist jääb korjajate vähesuse tõttu põllule.

Iga appi tõttav kätepaar on teretulnud ning paljud maasikakasvatajad on valitsuse süüdistamise asemel otsinud ja leidnud ka lahendusi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Paraku võibki tonnide kaupa maasikaid tänavu põllule jääda, kuid mitte Eesti valitsuse pärast, vaid just seetõttu, et Ukraina, kelle odavat tööjõudu taga igatsetakse, pole nende riikide hulgas, mille piirid alates 1. juulist Euroopa Liiduga avatakse.

Seetõttu on kogu kriitika valitsuse vastu paraku valelik ja eksitav.

3 commentsOn Maasikakasvatajad, Ukraina tööjõu asjus valitsust süüdistada on valelik ja eksitav

 • Avatar

  Koroonaviiruse poolt tekitatud, ja ka tuleviku võimalikud kahjud kaaluvad küll üles maasikatest saadava tulu – riiklikus tähenduses. Kahju on kõigist, kellele viirus isiklikult või ärilises plaanis suurt kahju tegi, sh.maasikakasvatajatest.

 • Avatar

  Ei ole eksitav, just nii see on meie riigis, et kellel võim sel õigus, ja loomulikult ka see et poliitikud pesevad omad käed puhtaks kui midagi vussi keeratud ja alati leidub keegi must lammas, kelle kaela süüa veeretada ja jälle kohalt lahti kangutada, nagu see viimasel ajal kombeks ja selgelt näha. Ja mis puutub eesti maasikatesse, maasikaturg pettureid täis ja eesti sildi all müüdavad maasikad suurem osa kuskilt mujalt pärit kui eestist ja kontroll selle üle peaaegu olematu!!!

  • Avatar

   Ukrainaga ei avata piire ju veel, selgelt kirjas EU reglemendis. Pole kahtepidi mõistetav.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused