Mart Helme Deutsche Wellele: kui homod võivad teha oma propagandat, siis võime meie teha ka teist propagandat,

Eesti,
- Updated
Mart Helme

Siseminister Mart Helme (EKRE) rääkis intervjuus Deutsche Wellele, et EKRE on selle poolt, et määratleda seadusadluses selgelt ja ühemõtteliselt: abielu on ühe naise ja ühe mehe vahel ja kõik. „Kui see teile ei meeldi, siis tühistagem kooseluseadus. Seda ei ole nad valmis tegema, mis tähendab seda, et meie referendum on vajalik. Me tahame, et riik säiliks ja see ei saa säilida ilma laste ja ilma moraalita,” lausus Helme.

Deutsche Welle küsis, kas geid tungivad peale ja ujutavad eesti rahva üle.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Las jooksevad Rootsis. Seal on kõik olemas, kõik vaatavad nende peale viisakamalt,” ütles Helme.

„Kas teie vaatate ebaviisakalt?” küsis Deutsche Welle.

„Mina vaatan tõesti ebasõbralikult,” vastas Helme.

„Tänapäeval nimetatakse seda homofoobiaks,” märkis Deutsche Welle.

„See ei ole homofoobia. Ma ütleksin, et need inimesed, kes räägivad, et meie referendumit ei ole vaja, on heterofoobid. Nad trügivad heteroseksuaalide voodisse. Nemad trügivad, mitte meie ei trügi nende voodisse. Kui nemad võivad teha oma homopropagandat, siis võime meie teha ka teist propagandat,” ütles Helme.

Helmelt küsiti ka, miks panevad EKRE-t nii palju muretsema ukrainlased Eestis.

Helme vastas, et ukrainlased ei hakka rääkima eesti, vaid vene keelt ja täiendavad Eesti venekeelset elanikkonda ja EKRE on selle vastu.

Helme sõnul on olemas ka majanduslikud põhjused: ukrainlased on valmis töötama imeväikse raha eest ning töö kaotavad nii eestlased kui ka venelased, kes ei ole valmis sellise raha eest töötama.

Helme rõhutas ka, et migratsioon ei ole inimõigus ja ukrainlased ei ole pagulased.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused