Mart Helme kohtub Eestis viibiva Ungari asepeaministri ja siseministri Sàndor Pintèriga

Eesti,
©UU
Mart Helme

Siseminister Mart Helme võõrustab esmaspäeval Eestis ühepäevasel töövisiidil olevat Ungari asepeaministrit ja siseministrit Sàndor Pintèrit, kes tuli Eestisse tutvuma e-valitsemise ja erinevate e-lahendustega. Ministriga on kaasas ametnike delegatsioon.

„Eesti e-lahendused on eeskujuks paljudele riikidele ning just nendega tuligi minister Pintèr siia tutvuma,“ sõnas siseminister Mart Helme. „Samuti oleme Ungari valitsusega arutanud rände- ja hübriidohtude teemat, Türgi-Süüria konflikti, Euroopa Liidu teemasid. Visiit annab võimaluse nii Siseministeeriumi kui ka teiste ministeeriumite allasutustel oma e-teenuseid tutvustada ja loodetavasti ka Ungari külalisi inspireerida.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Visiidi raames kohtutakse lisaks Siseministeeriumi ekspertidele ka Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning Riigi Infosüsteemi Ameti esindajatega. Lisaks külastatakse vabadusel, turvalisusel ja õigusel rajaneva ala suuremahuliste IT-süsteemide operatiivjuhtimise Euroopa ametit (Eu-Lisa), e-Estonia Showroomi ja Häirekeskust.

Ungari delegatsiooni kuuluvad IT ja rahvusvaheliste suhete valitsusametnikud.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused