Mart Helme loobub kongressil esimeheks kandideerimisest: “Erakond peab saama hoogu ja energiat juurde!”

Eesti,
©Uued Uudised
EKRE esimees Mart Helme

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Mart Helme teatas laupäeval erakonna volikogus, et kuigi ta on esimehe kandidaadina üles seatud kõigist erakonna ringkondadest ei kavatse ta 4. juulil toimuval erakonna kongressil esimeheks kandideerida.

„Olen erakonna esimees olnud kaheksa aastat, enam kui kümnendiku oma elust. Esimeheks saades oli erakonna toetus nulli lähedal. Olen meie erakonda juhtinud kahtedel kohalikel, kahtedel riigikogu-, kahtedel europarlamendi- ja presidendivalimistel. Rahvuskonservatiivid on selle ajaga jõudnud riigikokku, valitsusse ja europarlamenti ning paljudesse omavalitsustesse. Aga meil on saavutada veel palju. Järgmiste valimiste järel peame olema peaministripartei ja selleks on tarvis ennast mugavustsoonist välja raputada ning värske energia uue pilguga asju teha. Alustan iseendast – aeg on teatepulk edasi anda, et erakond saaks hoogu ja energiat juurde,“ ütles Mart Helme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Ma ei ole oma otsust langetanud kergekäeliselt ega tee seda emotsiooni ajel, ammugi mitte mingist survest. Teen seda, et suurendada erakonna dünaamilisust. Teen seda, et luua meile uusi võimalusi ja vaatenurki. See on minu isiklik ja kaua küpsenud otsus. Kinnitan kõigile oma toetajatele erakonna sees ja valijate hulgas, et ma ei kavatse poliitikast ega erakonna tööst eemale jääda ja kandideerin erakonna aseesimeheks. Tänan kõiki ringkondi, kes on mind esimeheks üles seadnud, kuid kinnitan, et loobun sellest ning soovitan neil hääletada Martin Helme poolt.“

UU

2 commentsOn Mart Helme loobub kongressil esimeheks kandideerimisest: “Erakond peab saama hoogu ja energiat juurde!”

 • Avatar

  Mart IN Helme!

 • Avatar

  Hr.Mart Helme
  Sellisel juhul on Eesti Vabariigi
  Presidendi amet päästetav!
  Eestil on ligi 12 aastat President puudunud!
  Viimased 3 ametiaega on olnud Kadriorus kohatäitjad!
  Viimane veel määratud kohatäitja.
  Selline olukord on seadnud kahtluse alla kogu presidendi institutsiooni vajalikkuse Vabariigis.
  President peab esindama Eestit ja eestlust!
  Seisma riigi suveräänsuse eest, olema kaaluks kogu riigile!
  Ja Eesti Vabariigi Presidendiks
  olete teie Hr.Mart Helme Eestile parim valik!
  Eesti eest!
  # Mart Helme Eesti presidendiks!

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused