Mart Helme: me ei luba seda, et sisserändajate gängid peaksid Tallinnas tulevahetust, nagu see toimub Stockholmis

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Mart Helme erakonna kongressil kõnet pidamas.

Laupäeval Tallinnas peetud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kongressil pidas kõne esimehe kohalt taanduv erakonna esimees Mart Helme, kes vastas ennekõike küsimusele „Miks, Mart?“

„See küsimus on paljudele keeltel, sest nähtavat põhjust justkui pole,“ märkis Mart Helme. „Aga me ei saa jätkata mugavustsoonis ja siin tuleb muutustega alustada iseendast, seda ka minul.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Erakonna esimehe sõnul on EKRE kaheksa aasta jooksul, tema esimeheks olles muljetavaldava rännaku teinud ja on hetkel ainus erakond, kes kasvab nii liikmete arvult kui ka mõju poolest, ning see on kõigi erakonna liikmete ühistöö tulemus.

Mart Helme sõnul on tema positsioon ajakirjanduse toel ehitatud mingisugusesse kasti ja muutustega erakonna juhtimises tuleb see kast purustada, kusjuures tema õlad ja turi on endiselt valmis ühist koormat kandma, nüüd juba aseesimehe rollis.

„See on oluline Eesti pärast – minu süda on tuksunud ja tuksub endiselt sellele Eestile, mida me tunneme eesti rahva kodumaana,“ rääkis Mart Helme. „Me jätkame võitlust selle nimel, et meie rahva olemasolu ei marginaliseerunuks mingiks etniliseks grupiks fiktiivses riigis.“

Mart Helme täpsustas, et EKRE eesmärgiks on vältida olukorda, kus eestlaste rahvusriik muutub kohaks, kuhu tormavad kokku kõik, keda meri kokku uhub ja tuul kokku kannab. Ta tõi näitena hiljuti Stockholmis toimunud tulevahetuse sisserändajate gängide vahel, mis on kõige hullem näide sellest, kuidas riik käest antakse.

„Kõik teised Eesti erakonnad on eestluse kaitsmisel alla andnud, ainult mitte meie,“ märkis ta, lisades, et rahvas säilib rahvusena ainult siis, kui on olemas kriitiline mass inimesi, kes on selle nimel valmis kõike ohverdama – ja EKRE liikmed tema sõnutsi on seda.

Mart Helme rääkis ka sellest, kuidas eesti rahvas on teiste erakondade rahvusvaenuliku poliitika tõttu lõhestatud ja segadusse aetud, kuid liberaalid süüdistavad selles rahvuskonservatiive, mistõttu tuleb jätkata võitluse koondamist EKRE lippude alla.

„Me jätkame sama rännakut natuke teises rivikorras, kuid ikka samade eesmärkide nimel,“ lubas Mart Helme.

7 commentsOn Mart Helme: me ei luba seda, et sisserändajate gängid peaksid Tallinnas tulevahetust, nagu see toimub Stockholmis

 • Avatar

  Eestlust tuleb hakata jõulisemalt edendama, võõrad, kel pole seaduslikult õigust siin olla, välja saata kohe. Kes on saanud ebaõiglaselt kodakondsuse(jaana tsernogorova—toom,…) , ära võtta ja piiri taha. Tallinna juhivad võõrad ja mitte eestlust soosivad isikud. Välja vahetada. Parteid, kes hävitavad eestlust, hävitada poliitiliselt. Isikud, kes on eestluse ja rahvusriigi vastu, kadugu kus kurat siit või trellide taha. Kaua peame veel kannatama võõraid, kes ei austa selle maa põlisrahvast ega tema kombeid, kultuuri,.., vaid surub oma kultuuritust meile peale.

  • Avatar

   Vaadake kui rõõmsad olid täna EESSTI MAAMEHED kui valitsus lubas jälle venekeelseid sisse vedada. Arvan,et eestlastele pole vaja oma riiki sest nad ei oska seda jumala kingitust hinnata.

 • Avatar
  Ei taha mõeldagi, mis edasi

  Väga ilmekalt väljendunud tõde, kõik SUURED isamaalased ongi jäänud nendeks vaid sõnades. Ja seda kõike tehti ja räägiti vaid võimu nimel, kui nüüd hoolega Eestit venestama tormavad. Seederi sotside kamp, KE niigi sonide koloonia, RE punaste polk, polegi siis ime, kui eestlane nurka surutakse.ERR-i juhib KGB agent, kes ennast selleks ise on tunnistanud, mida on veel oodata-kommunismi muidugi. Mida oligi oodata-maasikas, mille võttis ära vihm, nüüd lehmad, edasi ehitus ja lõppu ei tulegi. Läänemets genereerib juba järgmist episoodi, et kährikkoerad troppis eestlaste ustetaha tuua, viisnurki memoriaalile kraapima meelitada jne.

 • Avatar

  Ilmselt üks hubriidsoja vorme.

 • Avatar

  On alanud laiaulatuslik soda eestlaste Eestist välja soomiseks, nende sissetulekute kaotamiseks, perede tekke takistamiseks ja elust korvale torjumiseks. Sama, mida kogesid meie idapoolsed ,sugulasrahvad.
  Muide, selle firma tegevjuhtkond on puna eestlased, enamusaktsionar Rootsist.

 • Avatar

  Kirjutage uus tooseadusandlus, eestlased on praegusega lukata ja tougata, palgaga varastamiseks ja ukridega ja sisseveetavate venelastega asendamiseks. Meil tööl on alates kiroonakriisist koondatud ainult eestlasi, kui need said otsa, siis mõned kohalikud venelased. Koij ukraina rendikad on tool edasi. Toimub otsene Eesti Vabariigi sabotaaz – noored praktikandid opivad eriala, millele vaidetavalt t,ootajate puudus, siis firmas pannakse nad abitoodele, mitte erialal oskusi omandama, kus on sisseveetud ukrid ees. Nagu vanad olijad raagivad, alles past aastat tagasi olid enamus tootajatest eestlased. Tooleping on kohalikest vahestel, enamus on nüüd vahendatud, keda võib nüüd päeva pealt minema loopida.

 • Avatar

  Kummaline, et rahvuslasi nii vähe on, ülikoolid neegreid täis ja marksistid levitavad seal vaenulikku ideoloogiat, 1988 olid küll kõik rahvuslased.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused