Mart Helme: Miks Konservatiivse Rahvaerakonna toetus kasvab

Eesti,
- Updated

Täna avalikustatud AS Turu-Uuringute küsitluse kohaselt on Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna toetus kasvanud hüppeliselt 19%-le.

Mõnele meeldib väita, et meie toetust on tõstnud Brüsselis plahvatanud pommid. Nad eksivad. Meie toetus kasvab, sest inimesed näevad: ainult meie erakond ajab poliitikat, et Eestis ei hakkaks kerkima mošeed ja plahvatama pommid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Meie toetus kasvab, sest valitsuserakonnad on alustanud solidaarsuse sildi all ja hädavalesid appi võttes kvoodipagulaste maaletoomist, mida võib pidada hiiliva islamiseerimise alguseks Eestis.

Üha enamatel inimestel on selge, et Eesti ja Euroopa on saanud lisaks Venemaale uue ohuallika, milleks on rändekriis ja ususõda. Aga meie ministrid – eelkõige Rõivas, Pevkur, Tsahkna ja Kaljurand – elavad jätkuvas eituses ja viljelevad lühinägelikku poliitikat, mis ohustab pikemas perpektiivis Eesti ja rahva elujäämist.

Nüüd, kui me oleme toetuselt kolmas erakond Eestis, ei tee me endale illusioone. Võime arvestada, et valitsuspoliitikute ja vasakpoolsete ajakirjanike rünnakud meie erakonna vastu muutuvad veelgi jõhkramaks ja valelikumaks. Teiseks nende taktikaks on meie poliitiliste seisukohtade teadlik ignoneerimine, et meid debatist eemale hoida. Meie edu üritatakse takistada kõigi võimalike vahenditega.

Valimisteni on küll mitu aastat, kuid 19% toetuse pealt on meil alust nõuda valitsusremonti või erakorraliste valimiste ellukutsumist. Valitsuserakondade populaarsus on juba praegu väiksem kui opositsioonierakondadel.

Mart Helme

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused