Mart Helme: “Valitsus tegeleb palgatõusude küsimusega ja julgen ennustada, et opositsiooni tabab ebameeldiv üllatus”

Eesti,
- Updated
©UU
Siseminister Mart Helme.

Riigikogu tänases infotunnis vastas saadikute küsimustele siseminister Mart Helme, kes rääkis, et kuna eelarveläbirääkimised pole veel lõpule jõudnud, ei saa ta erinevate palgatõusude kohta täpseid numbreid öelda. “Aga valitsus tegeleb palgatõusude küsimusega ja julgen ennustada, et opositsiooni tabab ebameeldiv üllatus.”

Reformierakondlane Madis Milling küsis, kas päästjate palgatõus tuleb kindlalt, märkis Helme, et eelarve võtab vastu Riigikogu, kui valitsuse eelarveprojektis on palgatõus sisse kirjutatud. “Selles eelarveprojektis on päästjate, politseinike, aga ka mitme teise elualade esindajate puhul palgatõusunumbrid sisse kirjutatud. Kui suured need numbrid on, seda ma teile praegu öelda ei saa, sest veel kord kordan: me ei ole nendes numbrites lõplikult kokku leppinud.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Siseminister Mart Helme vastas lisaks ka küsimustele sisejulgeoleku, valitsuse algatatud kodakondsuse seaduse muutmise seaduse eelnõu, valitsemisalas toimuva, noorte eeskuju ning siseturvalisuse kohta.

Infotund kulges seekord pisut kummaliselt, sest Reformierakonna ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioonid boikoteerisid peaminister Jüri Ratast ega esitanud Riigikogu peaminister Jüri Ratasele ühtegi küsimust.

Lisaks Helmele ja Ratasele osales infotunnis ka välisminister Urmas Reinsalu.

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused