Martin Helme: me ei välista koostööd ühegi erakonnaga, aga meil on oma punased jooned, millest me ei tagane

Eesti,
- Updated
Martin Helme

Konservatiivne Rahvaerakond ei välista poliitilist koostööd ühegi erakonnaga, kuid meil on seisukohti, millest me ei tagane, kommenteeris erakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme ajakirjanduse spekulatsioone, et konservatiivid ja Reform hakkavad uut valitsust tegema.

„Tundub, et siin on pisut üle erututud. Paistab ka, et Kesk üritab hüsteeriat kütta. Me teeme opositsioonis Reformiga koostööd nii, nagu tegime Keskiga. Ja vist ei vaidle keegi vastu, et Eesti poliitika on teinud pisikese sammu paremuse suunas, kui on loobutud kategoorilistest kuulutustest, et meie selle või teisega koostööd mitte kunagi mitte mingil juhul ei tee. Koostöövõimaluse välistamine ei ole lihtsalt mõistlik,“ kirjutas Helme oma Facebooki kontol.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Meie ka ei välista otseselt kedagi. Lihtsalt osade jõududega on kokkuleppe saavutamine meile oluliste teemade lahendamisel meile olulisel viisil raskem kui teistega. Meie jaoks on tähtis mitte see, kellega me teeme, vaid kuidas me oma valimislubadusi ellu viime.“

Helme sõnul teavad kõik, mis on Konservatiivse Rahvaerakonna need punased jooned, millest ei taganeta: kooseluseaduse tühistamine, piirivalve taastamine ja massimmigratsiooni ära hoidmine, Rail Balticu projekti praegusel kujul peatamine, maksude ja bürokraatia vähendamine, Eesti-Vene loovutuslikust piirilepingust loobumine.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused