Martin Helme: „Me peame kasvama kõige suuremaks erakonnaks“

Eesti,
- Updated
Martin Helme

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond peab kasvama Eesti kõige suuremaks erakonnaks, ütles EKRE esimees Martin Helme täna erakonna suvepäevadel Elvas, Tartumaa Tervisespordikeskuses.

„Oleme Eesti kõige dünaamilisem ja ambitsioonikam erakond. Aga paigalseis ja rahulolu iseendaga tähendab tagasiminekut. Kuigi me oleme konservatiivid, vaatame me kogu aeg tulevikku,“ kõneles Helme ligi kuuesajale inimesele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Oleme ainus erakond Eestis, kes on oma liikmeskonda pärast valimisi kasvatanud, kuid me peame kasvama Eesti kõige suuremaks erakonnaks. Meie sihiks on kasvatada erakonna tugevust, kaalukust ja mõjukust nii palju, et pärast järgimisi valimisi moodustaksime valitsuse meie.“

Samuti ütles Helme, et 2021. aasta kohalike omavalitsuse valimistel kavatseb erakond kõigis omavalitsuses välja minna oma valimisnimekirjaga.

„Kui eelmistel kohalikel valimistel seadsime eesmärgiks, et olla võimalikult paljudes omavalitsustes esindatud, siis nüüd on eesmärk olla võimalikult paljudes omavalitsustes koalitsiooni moodustajaks.“

Helme rõhutas, et EKRE tugevus seisneb tema liikmete ühtsuses: „Meil on kindel maailmavaateline alus ja kindel ideoloogia.“

Erakonna esimees mainis ka praegu meedias toimuvat, mis kujutab sisuliselt katset liberaalidele ebamugavaid rahvuskonservatiive tasa lülitada – see on massiivne masendav laimu täis laviin.

Samas maksab selline libameedia ka ise hinda selle kaudu, et kaotavad usaldust.

„Ärge uskuge neid valesid, mida avaldatakse, usaldage oma tervet mõistust,“ lausus Helme.

 

UU

6 commentsOn Martin Helme: „Me peame kasvama kõige suuremaks erakonnaks“

 • Avatar

  Kas nüüd kõige suurem erakond aitaks, on küsitav ja kas sel mõtetki on. Eesmärk võiks olla kõige suurema valijaskonnaga erakond. Kui lubadustega selja sirge hoiate, oma avalikud meediakanalid loote, siis võiks ehk lootustki olla.

 • Avatar
  (Ainile) Akmar Glustsenko

  Parima pakkumine regionaaltasandil on lihtne. Tuleb v6tta 5 miljardit laenu ja jagada see regionaalselt ara.

  Kusimus on selles, kas uhtlaselt igale naole. Kas ka neile urbaniseeritud ja tulnuika vastu libestatud rahvusetustatud matsidele, kes pendeldavad oma tuhjadeks poliitpangaorjastatud sunnikulade ja Soome v6i suurlinnade vahel? Hakkavad selle raha eest tulnukaid ka oma hajakuladesse asustama.

  V6i tuleb see 5 miljardit hajakuladest hoopis eemal hoida ja lubada luua neil endil mitte (eurov66r)rahalisi vaid omarahvuslikult harivad sotsiaalseid organeid, mille abil nad oma kula oma ressursi p6hiselt majandada ja v66rvallutajate eest loodusjatkusuutlikult kaitsta suudavad.

 • Avatar

  Suurimaks valem on lihtne: tuleb olla parimat pakkuja regionaalsel tasandil…teostamine muidugi raskem.

 • Avatar

  Kuniks meedia on sotside ja RE mõju all pole teil lootustki.Palun saage sellest juba ükskord aru.

 • Avatar

  TULD – eelkäijad vaatavad teie peale lootusrikkalt.
  Olukord on maailmas selline, et kui EKRE alt veab siis ENAM lootust pole.

 • Avatar
  Tag der Freiheit

  Ilge segamine käib. Läbi telegrammi sain kõige puhtama tulemuse. Viimane link all. Aga vaadake ise. Wir sind das Volk! 🙂

  Youtube Kanal
  https://www.youtube.com/bitteltv

  auch sehr wichtig – weil immer mehr Videos auf youtube gelöscht werden
  https://www.bitchute.com/bitteltv/

  Willst du meine Arbeit unterstützen?
  https://www.paypal.me/cryptowelt
  DANKE
  https://t.me/bitteltv

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused