Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Martin Helme: „Me peame minema rünnakule!“

-
30.04.2023
Martin Helme Türil

Täna kogunes Türil Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu, mis on esimene pärast Riigikogu valimisi ja viimased enne juunis toimuvat kongressi.

Volikogu kogunemise alguses andis erakonna esimees Martin Helme ülevaate poliitilisest olukorrast Eestis. Lisaks tehti poliitiline avaldus, milles kutsutakse kõiki rahvuslikult meelestatud, traditsioonilisi väärtusi kandvaid, põhiseadustruid ja vabadust armastavaid inimesi koonduma võitluseks ebausaldusväärsete e-valimiste toel võimule saanud liberaalse valetajate valitsuse vastu.

Martin Helme rõhutas, et EKRE ei kaotanud neid valimisi, nagu püütakse poliitiliste konkurentide ja peavoolumeedia poolt välja näidata.

Ta ei pea ta seda valitsust ka legitiimseks, sest on jõudnud võimule valede toel.

„Me oleme parlamendis kõige suurem opositsioonierakond, mis paneb teatavad kohustused. Lisaks sellele on meil maailmavaateline erakond,“ rääkis Helme. „Eestis on kaks parteid – globalistid-liberalistid oma mitme haruga, ja meie, kes seisame põhiseaduse, rahvuse ja vabaduse eest.“

„Tänasel liberaalsel režiimil on parlamendis 60 häält, mis annab võimaluse üle rullida, kuid väljaspool parlamendisaali ei ole neil sellist ülekaalu. Ja me peame tegema kõik, et nende plaane nurjata,“ rääkis Helme.