Martin Helme: pagulasi puudutav seadusemuudatus sai võimalikuks tänu konservatiivide tööle

Eesti,
- Updated
martin

Välismaalaste rahvusvahelise kaitse andmise seadust muudeti täna Riigikogus konservatiivsemaks tänu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna jõulisele tegevusele, ütles erakonna fraktsiooni esimees Martin Helme.

“Meie liikmed on kehtivat seadust algusest peale kritiseerinud ja põhiliselt seetõttu, et ta on ebaõiglaselt helde immigrantide või pagulaste suhtes. Oleme aasta otsa rääkinud sellest, kuidas ei tohi motiveerida liigset immigratsiooni liiga suurte sotsiaaltoetustega, ei tohi lubada kõrgelennuliste humanitaarkaalutluste juttudega õõnestada Eesti rahvuslikku ja põhiseaduslikku korda mingi multikulti-jutuga,” ütles Helme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Me loeme seda enda teeneks, et meil on õnnestunud aasta jooksul mobiliseerida avalik arvamus sellisel määral, et see avaldab mõju isegi koalitsioonile ning nad olid sunnitud seadust parandama. Konservatiivne Rahvaerakond esitas seaduseelnõule 28 parandusettepanekut, millest peaaegu kõik läksid läbi. Osa läks läbi otse, teised hääletati koalitsiooni poolt maha, aga esitati veidi teises sõnastuses koalitsiooni enda poolt uuesti.” 

Helme sõnul kiidab Konservatiive Rahvaerakond seaduse nüüdsel parandatud kujul heaks. “Samas muidugi ütleme, et seadusel on veel arenguruumi. Tuleme peatselt välja täiendavate parandusettepanekutega, sest rändekriisi tõttu võib rahvusvaheline olukord kiiresti muutuda.”

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused