Martin Helme Vabariigi aastapäeval: rahvuslane ei häbene ega vabanda, vaid on uhke, et on eestlane!

Rubriik Eesti On
©UU
Martin Helme.

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme pidas tõrvikurongkäigu järel lühikese kõne, milles ta võrdles rahvuslast ja globalisti.

“Rahvuslane vaatab oma rahvast, näeb tema rõõme, edu ja tegemisi, aga näeb ka tema vigu, puudusi, hädasid – ja ikka ta armastab oma rahvast.  Globalist, multikultitaja, vaatab sedasama rahvast, näeb neid samu puudusi, vigu ja hädasid ning ta põlastab ja vihkab oma rahvast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui rahvuslane tahab midagi paremaks teha, siis ta alustab parandamist iseendast. On parem oma naabriga, on parem oma perega, on lihtsalt parem. Kui globalist tahab oma rahvast parandada, siis hakkab ta teda segama võõrastega, tahab muuta teda millekski muuks, kellekski muuks, viia kuhugi mujale.

Ärme kunagi lase endale öelda, et me peame muutuma millekski või kellekski muuks, minema kuhugi mujale. Ärme kunagi otsi vabandusi ega häbene seda, et me ei taha lasta ennast segada võõrastega ja et me ei taha jagada oma kodumaad teistega. Me ei pea seda häbenema, me ei pea selleks vabandusi otsima.

Me armastame oma rahvast ja kodumaad. Meil on täna pidupäev. Nendel, kes ei armasta oma rahvast ja kodumaad, neil oli täna tööpäev, et ikka meile kahju teha, et ikka meid pihustada. Aga seni kuni me ei väsi armastamast, ei ole neil võimalik võita. Armastades Eesti Eest!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused