Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: Eesti paljulapselisi peresid röövis paljaks… päike!

-
03.01.2024

Nõukogude inimesed on täiesti uutesse tingimustesse sattudes mimikreerunud, nii et vahel ei saagi aru, et mõne progressiivse pangaröövli sisikond kuulus kunagi EKP KK hääleorgani toimetajale. Vaatad – nagu oleks inimene, mis sest, et kole ja ebameeldiv, aga ta sees on peidus mingi sirbi ja vasaraga Beria põrn. Kelle õigusjärgne omanik mingil hetkel koorub kaasaegse globalistist varganäo kestast nagu reptiili peaga tulnukas „Aliens“ tüüpi õudusfilmis.

Mõni staažikas punaajakirjanik hakkas aga usklikuks. Nõukogude ajal religiooni pehmelt öeldes ei pooldatud, seepärast langesidki selle järele näljased sovetid vabanemisel momentaanselt usu või ebausu küüsi: paarsada miljonit kohtlast usuvad, et 9. mai on maailma loomise päev, sama palju kretiine on veendunud, et Putin on võitnud Teise maailmasõja ja on slaavi kolmainsus, aga võib-olla ka kaheksaainsus, sest palju tal on teisikuid, ei tea vist tema isegi. Ja kes nendest kõigist on päris Temake, on ka võimatu tuvastada, kuna isegi tema kaka juurde ei lubata DNA varguse kartuses mitte kedagi, isegi Kivirähki mitte.

Meie Eestis elame lustratsiooni mitteläbinud postkommunistlikus Euroopa liiduvabariigis, kus riigitelevisiooni nõukogu juht on kommunist, valitsuse varijuht on kommunist, asespiiker on kolhoosi partorg, rahvuslehe põhikolumnistid on Smuuli nim. kirjanike liidu „endine“ partorg ja temaga koos Jaak Kaju neitsipõlvenimega Kadastik. Meil on neid kommareid igas riigiasutuses nagu pussitamata koeri (kena vene väljend), meie pedemarksistide poolt hõivatud riigimeedia krõõksub välja punast udu (partorg Jõerüüdi väljend) ja situb purpurkastaneid.

Eile oli ETV AK nii kell 18.30 kui ka 21.00 algusest peale juubeldavaid homosid täis, neid intervjueeriti ja õnnitleti esimestest hetkedest peale vaata et kolmandiku saateajast. Hea saatejuht Priit Kuusk, oled Sa ikka endiselt Vend? Äkki su hüüdnimi on nüüd Õevänt? Gazas tapetakse tuhandeid, Ukrainas kümneid tuhandeid, lastega pered Eestis hakkavad nüüd saama mitusada eurot kuus vähem ajal, kui hinnad ja maksud jõudsalt kasvavad – ja Sina esitled mingeid rõõmsaid tagaveoga mehi? Piinlik ei ole? Urmas Vaino ei saanud enam selles seltskonnas olla. Kui Sina ja veel paarkümmend ETV-s veel alles jäänud normaalset inimest oleksite Urmast toetanud… Aga mis me räägime – olete samasugused nahahoidjad, nagu suurem osa eesti „eliidist“. Veel Gorki ütles, et roomamiseks sündinud lendu ei tõuse…

Nii et jälle kõlab ERR-is mingi ülevõõbatud punane sonimine: mõtlen tänast lugu „Raul Rebane: meid juhib päike, mitte valitsus“.

Jah, mäletame küll: vürst Vladimir Krasno Solnõško, päikesepalgelised vaaraod, tulilind ja päikesekuningas Kersti, päikesevalitsus ja muu boring shit. Jah, nagu öeldi eilses Reporteris puhumisreidi ajal, „mõni pole vahepeal kaineks saanudki“.

Paljude Olümpiamängude TT-püstolreporter Raul kirjutab ja pajatab, ERR vahendab iba seda suu ammuli kuulavatele matsidele:

„Meid juhib päike, mitte valitsus. Kuidas päike seda teeb, on eriti hästi näha teie televiisori vaatamise harjumustest. Miks ja mida me vaadata valime, selle taga on terve teadus, nendib Raul Rebane Vikerraadio päevakommentaaris.“

Ah et KK valitsus polegi süüdi selles, et me rahvas on praegu nii sügavas, põhjatus, mustas elevandipe..es, kuhu päike ei paista. Et päike ise on selles süüdi. Kas kõigil süvariiklastel ja pankurite tütardel on päikesepiste? Arusaadav.

Päike on süüdi selles, mida te näitate oma kopitanud televisioonis. Päike on süüdi selles, et vana kommunist Veidemann koos teiste „ringhäälingunõukogu“ klounidega surus Rooset teiseks ametiajaks. Päike on süüdi selles, et ETV-l on kõige kollasemate erakanalitega ühine kaadervärk ja teeb muudkui provintsistaarikestele debiillaki viktoriinikesi. Päike on süüdi selles, et te populariseerite maksumaksjate raha eest riigireetureid, mõrtsukaid ja pedofiile. Teid tuleks selle eest tomatitega visata – ja mitte päikesekuivatud, vaid sügavkülmutatud viljadega.

Õnnetute eesti inimeste omakeelsete telekanalite valik on äärmiselt piiratud, ja sinnagi pikitakse igasugust välismaist ja kodukootud saasta. Mingi nigel näitleja Kalmet tuleb solvama tuhandeid eesti peresid, kümneid tuhandeid metsatööstuse töötajaid. Tuleb riigieetrisse oma kasinate mõtete ja intellektivaba näoga, nagu skarabeus sitakeraga. Kus oli „ekspert“ Rebane, kui häid töökaid eesti inimesi hakati ETV-s sihipäraselt, massiliselt ja räpaselt solvama? Ah et hoopis päike juhtis seda asja?

Oma tänast deliiriumesseed lõpetab kunagi mõistlik mees Raul Rebane teatud mõttes repriisiga:

„Kokkuvõtteks. Suure enamiku meie meeleolust, tujust ja enesetundest ei tee mitte valitsused ja meedia, vaid päike. Päikese peale vihastamine on üsna mõttetu, pigem tuleks temaga rahulikku kooselamist harjutada. Sellised mõtted tulid pähe 3. jaanuari hommikul.“

Kas väga ränk hommik oli, Raul?

Lugejatele võin selgitada, kust tuleb pealtnäha soliidse inimese mõistusesse selline Kaja Kallase väljendit kasutades soga:

„Kui päikesel on olemas mõistus, siis võimalik, et ta reguleerib oma soojust ja kogu Päikese süsteemi energiat plahvatuste ja koronaarsete massipursete abil. Ka on võimalik, et Päike suhtleb galaktikasiseselt teiste tähtedega,“ formuleeris paneksperimentalismi skandaalsemad sätted filosoof Rupert Sheldrake oma hiljutises artiklis ajakirjas Journal of Consciousness Studies.

On teada, et punane vanadusnõtrus on ka tagasipöördumine varajasse lapsepõlve, mida soovitaks näiteks Kersti Kaljulaidile, kes tema enda tunnistuse kohaselt lapsepõlvest ilma jäi. Sest just pisikesed lapsed joonistavad päikest ikka koos silmade ja naeratava suuga.

Vikerkaart täna lapsed naljalt enam ei joonista, sest see ilus kujund on ärandatud homomarksistide poolt.

Päike ei ole süüdi selles, et Kaja Kallase valitsus Eestit pimedasse koopasse tüürib. Ja kui tuleb aeg ja 75-ks aastaks salastatud kuriteod näevad lõpuks päikesevalgust, ei hakka me päikest Eestile jäetud väheste kahuritega sihtima.

Vastutavad ikka konkreetsed aferistid, kõiksugused simeonkorbid ja muud lehtmiined. Ei välista, et kestvate kiiduavalduste saatel Raul Rebase ja rahvusringhäälingu poolt.

Peamine on ennast õigel hetkel üle värvida.

Raul, tõmba jalga lühikesed pioneeripüksid ja laula meile Ostrovski „Olgu jääv meile päike“.

Ivan Makarov