Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

MEEDIAVALVUR: Eestis võib iga pedofiilist vägistaja nähvata eesti ajakirjanikule: õpi vene keelt!

-
13.02.2024
Kuuuurija poolt usutletud keeleinspektor. Kuvatõmmis

Katrin Lust on üks vapper ja õiglane tütarlaps, kes võtab üles asju, mida ei julge torkima hakata ka riigipoolse toega Liis Lemsalu günekoloogiat uurivad meesajakirjanikud. Katrin Lust teeb endale ja vaatajatele olukorra selgeks, toob lagedale kõik faktid ja dokumendid, ja siis lihtsalt läheb ohtliku kaagi ette ja küsib: miks?

Nii ka eile, kui Kuuuurija tutvustas meil Eestis vabakäiguvangi hüvesid nautiva võika sarivägistaja lugu. Läks ja esitas pimedas bussipeatuses küsimusi ühele õõvastavamale mõrtsukast perverdile Eestis. Too ei vastanud.

See-eest kargas pingilt üles tema mõttekaaslane, veel üks vabakäiguvang, kellel samuti lubatakse pahaaimamatute naiste ja laste sekka minna – pedofiil, kes vägistas 10-aastase lapse. Lõi vastu kaamerat, ähvardas, ja ütles eestlasest saatejuhile: „Сначала русский выучи! Или английский.“ Ehk „kõigepealt õppige vene keel või inglise keel ära.“

Siis aga tulid (korra)valvurid, kes hakkasid ajakirjanikuga riidlema, et too filmib ja tülitab nende hoolealuseid.

Antud juhul ei räägiks ma enam sellest, et Eestis on lastevägistajatest ja mõrvaritest tehtud mingid riigikaitse all olevad pühad lehmad. Et oma tööd tegev naisajakirjanik ei ole lapsevägistajaga võrreldes korrakaitsjate silmis mitte keegi, pigem isegi korrarikkuja. Me hakkame sellega harjuma, nagu ka Ukraina sõja, puutumatu Mihkelsoni ja tabamatu Lehtmega. Veel üks lastevägistaja ja lapse tapnud vabakäiguvang külvab hirmu seal, kus ta oma koletuslikke asju sooritas. Sest kurjategijat alati tõmbab kuriteopaika tagasi. Ja EV kohtusüsteem teda selles aitab.

Pööraksin tähelepanu vaid sellele, kuidas 10-aastast last vägistanud inimeseloom käsib 2024. aasta Eesti Vabariigis eesti ajakirjanikul vene keelt õppida.

Mille poolest erineb ta siis oma suhtumises eesti keelde Tallinna võimudest, Kaja Kallase valitsusest, ETV-st, Ida-Virumaal eesti koole likvideerivast Kristina Kallasest?

Nad kõik on selle Katrin Lusti poolt õhtuhämaruses „tülitatud“ isiku nägu.

Teatud mõttes ka tegu.

Ivan Makarov