Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: Kanal 2 “Telehommiku” debüüdil viibis ka Hitler

-
02.01.2024

ETV üks positiivsemaid saateid – hommikutelevisioon ehk Terevisioon – on nende aastatega mulle isegi armsaks saanud, nagu too Leopold oma naisele „Noores pensionäris“. Siin võib mängida rolli ka vana raadiomehe geneetika, sest pildiga raadio ja eriti see otse-eeter on hoopis midagi muud, kui monteeritud salvestatud Pealtnägija tüüpi saated, kus boss tuleb kaamera ette, asetab käed kõhule ja loeb ette puhast kulda. Ka mängib oma rolli Terevisiooni saatejuhtide hea aura ja vahetu heatahtlikkus.

Kahjuks teeb ETV krooniliselt vea, saates oma helgemad saated pidevalt puhkusele ja asendades oma professionaalseid saatejuhte igasuguste labaste gauteojadega konkureerivatest telekanalitest. Konkurendid aga ei maga, ja täna, kui ETV Terevisioon puhkab, murdis vabanenud nišši sisse Kanal 2 Telehommik. Ja ka siis, kui Terevisioon tuleb tagasi, täidetakse see nišš iga kord Telehommikuga pool tundi enne ETV ärkamist. Päris hea nipp Kanal 2 poolt: valged alustavad aastat ja võidavad!

Postimes vahendab:

„Kanal 2 alustas uuel aastal värske hommikuprogrammiga „Telehommik“, mida asuvad juhtima Kuku raadiost tuttavad Romi Hasa ja Kristjan Gold. Saatejuhid lubavad muuta telehommikud vaatajatele meelelahutuslikuks, informatiivseks ja positiivseks. Vastukaja ühismeedias hommikuprogrammile oli üldiselt positiivne, kuigi oli neid, kelle jaoks jäi Kanal 2 saade ETV „Terevisioonile“ alla. Samas olid paljud seda meelt, et „Telehommik“ oli just parem. „Meeldis küll. Erinev ETV „Terevisioonist“. Homme jälle vaatan,“ lubas üks, teine lisas: „Veidi hoogsam kui ETV hommik.“ Kellegi jaoks oli saade meeldiv just tänu Romi Hasale: „Väga meeldis, eriti Romi mahe meeldiv hääl. „Terevisiooni“ ei suuda vaadata, kuna üks naissaatejuht iga lause lõpus pingutab mingit ebamäärast naeru.“

Tegelikult mõlema telekanali hommikusaated on täiesti vaadatavad. Ja las saatejuhid naeravad. Kas te olete näinud maailmakuulsat saadet „Pandikunnid“? Seal kihistab pandimaja omanik Rick Harrison naerda vist iga minuti tagant. Aga teist niivõrd teadjat ja võimsa karismaga meest naljalt ei leia. See on härra stiil, võib-olla ka sarja tegijate poolt targalt võimendatud. Kui tuju morn, vaatan alati „Pawn Starsi“ korduseid, „A-rühma“ või ukrainlaste „Diesel show“ korduseid.

Tänases Telehommiku saates oli nii vähem meeldivaid külalisi nagu rahandusminister kui ka selliseid armsaid inimesi nagu Eneli Jefimova. Kuna saade on Terevisiooniga samas formaadis, sai see kohe omaks ja kulges nagu lepase reega. Oli ka eriti põnevaid momente, kui eksponeeriti televaatajate saadetud fotosid, mida oli tehtud saatjate töölaudadest. Jäigi silma Hitleriga kompuutri hiirepadi. Tegijatel juhtub, kuigi keegi võib ju jälle eestlastevastast lärmi tõsta. Põhjuse selleks leiab alati, eriti mõnest aktivistist muidusööja.

Minu kodu lähistel elab aga kolme lapsega üksikema, kelle pere hakkab nüüd saama umbes 200 euro võrra vähem toetust kuus.

Just see on Eesti jaoks probleem, aga mitte neegrite laiskusest ja sõjakusest tingitud Aafrika igavesed hädad.

Ivan Makarov