Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

MEEDIAVALVUR: lootust on: Kanal 2 hommikueetris kõlas „Metsavendade laul“

-
03.01.2024

Eestlased, keda üritatakse veenda selles, et uued mehisuse rahvusideaalid on Maarjo Mändmaa, Andrei Zevakin, Mihkel Raud, Eduard Odinets ja Hendrik Johannes Terras, said täna oma tähelendu tormiliselt alustanud Kanal 2 Telehommikus võimsa degradeerumisvastase süsti.

Täna esines seal noor, positiivne ja andekas sõjablogija, endanimelist drooniarmeed ülesehitav ja omanimelise riidebrändi loonud Artur Rehi.

Mees mängis otse-eetris akordioni ja laulis täiesti vapustavalt „Metsavendade laulu“, mis oma sõnade ja sõnumiga tõenäoliselt tekitas hommikul paanikat Stenbocki majas ja teistes süvariiklikes ametites, kus „on pesa teinud punased“. See oli võimas, eriti arvestades, et ETV Terevisioonis esinevad hommikuti põhiliselt ilma hääle ega sõnumita, vahel ka pealtnäha sootud ingliskeelsed taidlejad.

Ka on hea kuulata hommikuti teleuudiseid, kui diktorid ei kokuta iga kolmanda lause tagant, nagu üks Terevisiooni uudistelugeja.

Postimees vahendab:

„Hollywoodis näitlemist õppinud Artur Rehi eestvedamisel arendavad USA kogenud teadlased ja insenerid erivõimetega droone, mis teevad juba mõne kuu pärast venelaste käekäigu Ukrainas palju kibedamaks. Ukrainlaste Alfa grupp, nende salajasim ja parim eriüksus, kelle eksistentsi ametlikud allikad ei kinnita, sai novembris Eesti kaudu poolsada kamikadze-drooni, mis hävitasid venelaste tanki T-72, ühe suurtüki, neli soomukit ja neli veoautot ning saatsid teise ilma seitse vaenlase võitlejat. Raha kogumise kampaaniat nende droonide soetamiseks viis läbi sõjablogijana tuntust kogunud 27-aastane Artur Rehi, kes pärast Jõgevamaa gümnaasiumi ja muusikakooli lõpetamist õppis kolm aastat teisel pool maakera Los Angeleses näitlemist, laulmist ja reklaami, misjärel naasis Eestisse ning läbis kaitseväeteenistuse Kuperjanovi jalaväepataljonis. Alfa grupile, kelle nime avaldamiseks sai Rehi ukrainlastelt eriloa, aitas ta ajada droonide hankimiseks oma sotsiaalmeediakanaleis kokku ligi 63 000 eurot. Nonde tabamuste kontole jäi lisaks kaks kahjustatud soomukit ning 16 haavatud Vene jalaväelast… Arturi armee Atlandi-tagused drooniarendajad ei tööta üheskoos kuskil kontoris või garaažis, vaid üle kogu Ameerika. Nad on jaotatud kümneks kolme-neljaliikmeliseks üksuseks. Iga liige tegutseb tööst vabal ajal kodunt, täiesti tasuta. Meeskondi juhendavad kaks inimest, kellest üks on seotud relvatootmisega Boeingus ja teine Lockheed Martinis. Nende nime Rehi turvakaalutlustel ei avalda. Ta ütleb vaid nii palju, et mõnelgi tema armee liikmel on juurdepääs riiklikele saladustele.“

Kindlasti tasub lugeda usutlust Postimehes, kus Priit Pullerits avaldab täiesti müstilisi fakte selle eesti poisi õilsast tegevusest Eesti sõjablogija ehitab Ameerikas üles endanimelist armeed (postimees.ee)

Postimees ja Kanal 2 panid täna hommikul mind uskuma, et sõnad „Seisame eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise eest läbi aegade“ hakkavad selle ajakirjandusmaja puhul tasapisi teostuma.

Ivan Makarov

Ivan Makarov: Ligi kujutisega kruus härra presidendile