Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: poid eemaldatud, „NarvaMan“ tulemas

-
23.05.2024

Täna kütab Eestis kirgi uudis, mille kohaselt eemaldas Venemaa piirivalve 23. mai öösel Narva jõelt Eesti vetesse paigaldatud poid, mis tähistasid laevateed.

Loomulikult tuleb seda sündmust vaadata Venemaa kaitseministeeriumi vahepealse  avalduse valguses merepiiride muutmise kohta. No et enne kui merepiire muutma hakata, tuleb testida NATO valmisolekut kusagil magevee lombis.

See, mida teeb Venemaa, on nii imperiaalsete ambitsioonidega terroririigi organismi tingimata refleks – et peab kogu aeg midagi imema ja närima, muidu kärvab – kui ka end  suurriigiks ja inimkonna kultuuri viimseks kantsiks nimetava lehkava karup..se uskumatu väiklus, kui naabrite aeda lendab igasugune solk ja naabrilt pannakse pihta aiaäärt kaunistavad lillepotikesed. Niivõrd räpakat sadistlikku impeeriakest annab ikka otsida: korraga 15 raketti Harkovile – ja siis veel need paarkümmend Narva jõe poid. Ja jätkub neid varganägusid kõikjale.

Ausalt, kui selline tige parastav rahvalaadne ollus ehk „vene maailm“ on „suure vene kultuuri“ produkt, siis äkki on tõesti parem sellisest kultuurist kaarega mööda minna, sest isegi Tšaikovski mõjub nendele impeeriatibladele raevustavalt. Emad ja isad hooplevad langenud poegade eest saadud Ladadega, kaebavad FSB-sse naabrite peale sealt kostunud ukraina laulu pärast ja aplodeerivad karvaste pihkudega oma ärailastatud telekate eest, kui näevad ihaldatavat botoksinägu, Toomi ilapritsist sõpra Solovjovi ja „vennasrahva“ naiste ja laste laipade virnasid.

Aga äkki ei olegi seekord poliitika mängus ja venemaalased varastasid need poid, nagu võidukas vene armee kasutuses olnud peldikupotte Gori linnas? Ikka mingi kopikas kukub kukrusse…

Mina tahaksin aga pöörata meie Politsei- ja piirivalveameti tähelepanu ühele teisele alles planeeritavale paljutõotavale provokatsioonile teiselt kaldalt, mille eelmäng võiski olla see  poide eemaldamine.

Nimelt koguneb 24. augustil Ivangorodisse igasuguseid karvaseid ja sulelisi, kuna seal toimuvad duatloni võistlused „NarvaMan“ (mõelda vaid, missugune tähendusrikas nimi, ja veel ladina tähestikus, mitte kirillitsas!). Ja mitte IvangorodMan, vaid just NarvaMan.

Osalejad läbivad kaks etappi: 20 kilomeetrit sõudmist ükskõik mis tüüpi alustel (SUP-lauad, süstad, draakonid) ja siis 20 km jalgratastel. Start antakse Ivangorodi promenaadilt ja finiš on Ivangorodi kindluse juures.

Loomulikult peavad kõik osalejad ja kaasaelajad omama spetsiaalseid lube (propusk), sest tegemist on Venemaa piiritsooniga. On selgemast selgem, et „NarvaMan“ sportlaste ja publiku hulgas on iga teine FSB-st, sest keegi peab ju Eesti hädaoluriiki ihalejaid jalast kinni haarama, kui nad hakkavad ühtäkki vales suunas sõudma.

Kui kogu see armaada „rahumeelseid tsiviliste“ tormab mingil hetkel Eesti poole, siis sellele ei tahaks mõeldagi. Kristina Kallas ju kirjutas, et Krimmi 2014. aasta sündmused mõjusid väga hästi venelaste eneseteadvusele.

Inimesed, olge valvsad.

Ja mitte ühtegi häält Assadi sõbrantsile, lehmiine alfonsidele, iseseisvalt toimetuleva pangaröövli Eesti venestajast tütre bandele ega ühiskonna punapruunidele pedestajatele. Null häält Gruusias võimu pöörata tahtnud kretiinile. Null häält väikeste kasulaste suguorganeid pildistanud perverdile.

Ivan Makarov