Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: sotsfeministlikud tsopapaganad eesti pere kõri kallal

-
25.11.2023
Laske peredel olla!

Eile hilisõhtul vaatasin ära Duo 3 poolt näidatava USA sarja „Seadusesilm“ järjekordse seeria. Seal oli üks ilus noor blond naine, baaridaam, kelle mees oli kurjategija ja illegaalsete reegliteta võistluste löömamees, kes peksis seal vaeseomaks teisi mehi.

Aga see naine hakkas magatama filmi peaosalist, abimarssalit, kes oli naiste vastu alati romantiline, härrasmehelik ja isegi möku. Tema enda naine jättis ta maha, siis tuli tagasi, hiljem jättis jälle maha, varastades tõendite laost sadakond tuhat märgistatud dollarit ja seega ohustades oma heauskliku eksmehe karjääri, kes oleks võinud selle eest saada aastaid võmme vihkavate asunikega föderaalvanglas.

Aga too valge peaga baarinäitsik varastas lõpuks seadusesilmalt 20 000 dollarit sääste, ässitas oma meest ja meesarmukest omavahelisele taplusele ja siis tulistas mõlemaid, kui nad veristena kaklesid ja maas aelesid, mitu korda mõnuga kõhtu pumppüssist, mis oli laetud oakottidega.

Teine kena blond seriaali peakangelasest naisterahvas tulistas mingis eelmises seerias surnuks mehe, kes ohustas tema, ehk selle naise, teenistuses olnud naisprostituuti. Ehk kaitses oma vara. Hiljem sattub see bordellipidaja naistevanglasse, kus alles hakkab tõeline grupiviisiline naiste vägivald.

Kogu seriaali kestel tapetakse tohutul hulgal mehi, põhiliselt kaabakaid, aga ka korralikke inimesi. Jah, eile virutas armsast neegritarist abimarssal valgele mehele tolle vale liigutuse eest nuiaga vastu hambaid nii, et reaalses elus oleks see lõppenud kohutavates krampides surmaga ja lõualuu tuleks matustel eraldi sisse pakkida.

Pärast seda keskööl näidatud meestevastase massivägivallaga filmi magasin rahutult. Mitte et kardaksin, et minu naine võiks mind puuhaluga näkku lüüa: 40 aasta jooksul ei olnud meil kordagi mitte mingit vägivalda, minu teada lähiümbruskonna naabritel pole ka vägivaldseid kombeid. Aga äkki me lihtsalt ei tea enda kohta kohutavaid asju.

Täna hommikul äkki näen EPL-is lugu „Pille Tsopp-Pagan: lõviosa perevägivallast on silmale nähtamatu ja palju kahjustavam kui siniseks pekstud nägu“.

Esimene mõte oli, et autor vaatas ka eilset „Justified’i“ seeriat, kus peaaegu kõikide meeste näod olid intensiivselt sinised, aga võta näpust: jutt käib ikka hoopis naiste nägusid siniseks peksvatest meestest. No et vägivald on soopõhiselt ühepoolne.

Tsopp-Pagan kirjutab: „Täna on ülemaailmselt tähistatav naistevastase vägivalla vastu seismise päev. Jagan selle puhul ühe õpetliku loo. Mees hakkas oma naisega tõsiselt füüsiliselt vägivallatsema pärast seda, kui sai aru, et naine on otsustanud lahkuda.“

Seda lugu ma siin ümber jutustama ei hakka, iga soovija võib sellega tutvuda Delfis. Kõigepealt täheldaksin, et „siniseks pekstud nägu“ on ikka kahjustav küll, sellest „palju kahjustavam“ on ilmselt nuga neeru või see, mida tublid Hamasi võitlejad tegid armsa tütarlapsega Shani Louk’iga. Meie vasakäärmuslasi see murtud ja väljaväänatud jalgadega brutaalselt ära vägistatud, täissülitatud, mahalõigatud peaga näitamiseks õiget usku allahistajate rõõmuks eksponaadina välja pandud juudi neiu eriti ei liiguta, need sitapead tulevad ikka meie pühale Vabaduse väljakule Iisraeli hävitamist nõudvate loosungitega.

Ei, kõige hullemad vägivallatsejad on ju hoopis valged eesti mehed. Sissesõitnud aga hoiavad oma naisi, pakkides neid isegi hoolikalt sisse, et ka sääsk ei hammustaks. Ja iga džigiit hoiab oma naistekarjal kiivalt silma peal, kõikjal hoole ja armastusega varutud loopimiskivide hunnikud.

See Tsopp-Pagan sisuliselt väidab, et eesti peredes vohab silmaga nähtamatu meestepoolne vägivald: et kui te näete õnnelikku perekonda – ema, isa, lapsukesed – ja ei näe seal vägivalda, see tähendab, et seal vohab hoopis silmale nähtamatu vägivald. Me lihtsalt ei näe seda, aga see on olemas. Ja parem kui need pealtnäha head mehed peksaksid oma naistel näod siniseks, kui selline palju kahjustavam nähtamatu vägivald.

Karistage meeskaabakaid nende mõtte tasemel!

Üks Delfi kommentaator nimega Asotsiaal arvab:

„Naisõiguslased ei võidelnud niivõrd naiste õiguste eest, kuivõrd perekohustuste vastu. Võitnud naisõiguslased olidki reeglina iibepuudelised – ja riikide iive kukkus negatiivseks. Lääne-Euroopas algas perekohustustest loobumine üle saja aasta tagasi, Eestis sada aastat tagasi, Tuneesias siis nüüd. Nii patriarhaat kui ka matriarhaat lähtub sellest, et isane isend(mees) on isa (pater) ja emane isend (naine) on ema (mater), kes ühiskonnas esindavad isana või emana pere ja seega järglaste huve. Võib öelda, et patriarhaat ja matriarhaat on iseloomustatavad üldise terminiga familiaat. Pere on ühiskonna mittesurelik kestev algrakuke ja isendid eraldi on surelikud mittekestvad. Ühiskond, mis on võtnud esindada pere huve ehk familiaati, on jätnud omale võimaluse kesta. Ühiskond, mis eirab pere huve ja esindab eraldi isenditena mehe ja naise huve, pole jätnud omale võimalust kestmiseks, sest ei eelda järglaste saamist ja seega kestmist. Feministid ja maskulistid ajavad kestmist mittetagavat surelike indiviidide sugude vastandamise rida. Loodus on aga loonud kaks sugu komplementaarseks ehk teineteist täiendavaks, et koos toimides tagada loomuliku suremuse kompenseerimine piisava kestmispanusega 3+ ja tagada rahva arvu säilimine põlvest põlve.“

Ei ole küll täheldanud, et meie feministid tõstaksid kisa seoses sellega, et meie vanglatest muudkui vabastatakse ennetähtaegselt väikeste tüdrukute vägistajaid ja tapjaid. Feministid ei nõua, et hirmus inimesi tapnud ja tükeldanud vanamoor isoleeritaks. Kõige rohkem vihastab meie häiritud soolise funktsiooniga üraskeid õnneliku eesti pere nägemine: et pagan, nii ei tohi olla! Kindlasti vohab seal meile nähtamatu vägivald, mis on pussitamisestki hullem!

Tsopapaganad, jätke juba ükskord normaalsed inimesed rahule.

Ivan Makarov

“Millest mõtled, igavene tuli?”

НРАВЫ ДЕРЖАВЫ: мемориалы гасят мужчины, женщины, дети и коровы