Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: Tallinna linnavalitsus desinformeeris oma tühistamistuhinas Postimeest

-
10.05.2024
“Meest sõnast, naist ninast”
© Ivan Makarov

Tallinna linnavalitsuse hõivanud uus ühe ülekaaluhäälega koalitsioon eesotsas ristikeste-abil-kolmandast-katsest-meeri Jevgeni Ossinovskiga hakkas juba „võtma vastu“ otsuseid, mis on hoopis Tallinna linnavolikogu pädevuses.

Postimees teatab: „Linnavalitsus otsustas Tallinna spordikooli sulgeda ja selle juhataja vallandada“.

Kenake kavatsus ise ei pane üldse imestama: Tallinna taskusse topitud Toompea sohikoalitsiooni käepikendus pluss lömitavad kisamaalased sulgevad üle terve riigi eestlaste koole ja allesjäänuid tahavad vene keele kandjatega üle ujutada.

Nii tahetakse sulgeda ka Tallinna Spordikool, kus noori õpetasid Erki Nool, Anna Levandi ja teised absoluutsed tipud. See on sama, kui rahvusooperi Estonia juhi mõne eksimuse pärast likvideerida kogu eestlaste rahvusteater.

Linnavalitsus juba jälle kiirustab oma likvideerimisotsuse avaldamisega, kuigi sulgemist või mittesulgemist otsustab linnavolikogu, mitte aga Venemaa äriga tegeleva miljonäri sotsist poeg.

Postimeest informeeriti halvasti: kolmapäeval toimus Tallinna linnavolikogu kultuuri- ja hariduskomisjoni koosolek, kus häälte enamusega lükati spordikooli tühistamisettepanek vilinaga tagasi. Nüüd läheb see eelnõu linnavolikogu istungile.

Nii et, härra Jevgeni Ossinovski, nagu teil seal öeldakse, „не лезь поперёд батьки в пекло“ ehk ära trügi isast ette põrgusse.

Eelmisel istungil läks härra Ligi varem minema ja koalitsioon jäi ühes otsuses pika ninaga. Varsti on ka härra Ratasel oluliselt targemat teha, kui teie lakeid mängida, mida ta tegi küll üsna veenvalt, aga eurovalimised ju lähenevad…

Ivan Makarov

Tallinna linnavolikogu kultuuri- ja hariduskomisjoni aseesimees

EKRE fraktsioon

MEEDIAVALVUR: „Meie Mehe“ vaim Ivangorodis ja Malmös: „teen tapeeti, teen tapeeti, teen tape-e-e-ti!“