Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: Täna on R.Kaljulaidi teine sünnipäev. Eestlastel on lootust taassünniks! Inimõiguste keskus kuritarvitas Makarovi postkasti

-
21.12.2023
Ma pole teile šaitan, et mulle ei tohi Häid Jõule soovida! Gerli Tali foto

Delfi teatab Eesti kohtusüsteemi loodud pretsedendist: „Erakordne otsus: USA-le väljaantavad krüptomiljonärid pääsevad vabadusse“.

Väljaanne vahendab:

„Teadaolevalt esmakordselt võimaldatakse väljaandmismenetluses väljaantavatel isikutel vahi all viibimise asemel elektroonilise järelevalve all vabaduses olla. Tallinna ringkonnakohus otsustas täna osaliselt tühistada Harju maakohtu möödunud kuul tehtud määruse, mille kohaselt jäeti USA hiigelpettuses süüdistatavad Ivan Turõgin ja Sergei Potapenko väljaandmismenetluse erakordse pikendamise tõttu veel pooleks aastaks vahi alla. Mehed on praeguseks trellide taga viibinud üle aasta, sest nende üle käib südikas väljaandmismenetlus. Viimati ringkonnakohus ka tühistas valitsuseni kinnitatud väljaandmisotsuse. Valitsus tegeleb praegu põhjalikuma menetlusega, juhindudes kohtu tähelepanekutest. Näiteks uuritakse, missugused on USA vanglate tingimused.“

Kuidas te seda uurite, kullakesed? Lähetate USA vanglaid inspekteerima õiguskantsleri Ülle Madise, kes mõõtis Eesti kinnipidamisasutustes trelle, et nad liiga massiivsed ei oleks ja et kõrilõikajateni pääseks rohkem loomuliku valguse luumeneid?

Kas Turõginile ja Potapenkole väljastatakse krüptojalavõrud?

Aga igal asjal on ka inimlik, lausa pidulik pool: 21. detsember 2023. a. on nüüd siis kohtualustelt oma poliitiliseks karjääriks raha saanud Raimond Kaljulaidi teine sünnipäev. Sest kui anda välja kurjategijaid, siis koos nende räpasel rahal liugu lasknud tegelinskitega. Aga kunagi ETV-s näidatud seriaal „Oz“ demonstreeris kõiki Ameerika vangla võlusid: seal oli mingi mütsikesega suur-suur neeger Abebisi Nigeeriast, kes astus iga kell sundimatult just selliste valget verd düstroofikute kambritesse ja olenevalt meeleolust vägistas või kägistas neid mõnuga.

Hoiame omi, olgu nad kasvõi topelt Kaljulaidid. Või Kaljulaiud.

Aga teeb sama välja.

+ + + + + + +

Postimees andis täna eestlastele lootust: „TÕUSEB PÕRMUST / Teadlased loodavad väljasurnud Tasmaania tiigri viie aastaga ellu äratada“.

Leht kirjutab:

„Biotehnoloogiafirma Colossal Biosciences teatas Tasmaania Tiigri nõuandekomisjoni loomisest, mis on oluline samm väljasurnud tippkiskja – kukkurhundi ehk Tasmaania tiigri taaselustamisel. Colossal Biosciences teatas kukkurhundi taaselustamise plaanidest eelmisel aastal ja ettevõte on astunud mitmeid samme, et teha väljasurnud liigi uus elu reaalsuseks.

Taastades Tasmaania ainsa apex’i ehk tippkiskja, loodab Colossal Biosciences viia saare ökosüsteem loomulikku tasakaalu tagasi. Komisjoni kutsuti esindama kohaliku omavalitsuse liikmed, aborigeenide esindajad, töösturid, eramaa omanikud, ülikoolide esindajad ja avalikkus. Kohtumised toimuvad kord kvartalis, et arutada projekti edenemist ja jagada regulaarselt informatsiooni avalikkusega.“

Nii et Eesti rahvalgi on pärast Kaja Kallase valitsemist lootust. Kui muidugi siis on veel „aborigeenide esindajaid“, keda komisjoni kutsuda. Ja kui Eesti uus elanikkond ehk masaislaavlased on sellise asjaga nõus.

+ + + + + + +

Minu postkasti potsatas õnnitluskiri „Aastalõputervitus Eesti inimõiguste keskuselt“.

„Soovime kõigile mõttekaaslastele ja toetajatele helget pühadeaega ning julgust, inspiratsiooni, jõudu ja õnne uueks aastaks. Inimõigustega Eesti on ilusam!  Kui soovid uuel aastal olla paremini kursis inimõiguste arenguga Eestis, siis tee endale kingitus ja hakka juba täna inimõiguste keskuse nädalakirja tellijaks. Rahulikke pühi ja õnnelikku uut aastat soovides“.

All inimõiguste keskuse logo – mingi käkerdis kahest näpujäljest, nagu kellegi kriminaaltoimikust võetud. Kõhe hakkas.

No esiteks ei ole minu e-aadress selleks, et sinna saadetakse teistele inimestele mõeldud asju. Mina ei ole ei antud jurakontori mõttekaaslane ega toetaja. Ma ei pea sellise estofoobse asutuse nädalakirja kingituseks ja ei hakka seda tellima never, ma saan inimõiguste alast informatsiooni palju usaldusväärsematest ja mittekallutatud allikatest.

Ja kuna see „keskus“ ei maini oma õnnitluses Jõule, siis ma ei teagi, kellele see läkitus üldse mõeldud on. Kui moslemitele või budistidele, siis saatke oma head soovid vastavalt Aafrikasse, Aasiasse, Indoneesiasse jne. Eesti on kristliku kultuuriga eestlaste riik, siin tähistavad Jõule nii usklikud kui mitteusklikud, ja „keskus“, mis seda ei tunnista, peaks asuma mõnes teises riigis.

Igal juhul ärge palun risustage mu püha postkasti.

Ivan Makarov

MEEDIAVALVUR: Plictocitosio idiochromapica debilfi parisdupia vulgaris