Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

MEEDIAVALVUR: Tartu muutub ohtlikke nakkuste pealinnaks

-
15.05.2024
Tere tulemast Eesti kultuuripealinna Tartusse!

Paistab, et Tartu linnavõimud on joovastuses oma rõvedatest ideedest ja kavatsevad jätkata „homopealinna“ etendamist nüüd ka väga ohtlikul moel nii rahulike elanike kui ka elgebeteelaste jaoks.

Käitutakse nii vastutustundetult, et võidakse tekitada epideemia, millest võivad täiskasvanute lõtvade kommete ja ebahügieenilise käitumise tõttu kannatada ka vanade tõvede vastu vaktsineerimata lapsed. Rääkimata sellest, et koroonaviirus on ikka veel löögivõimeline ja aina muteerub.

Õhtuleht vahendab: „Tartu on mattunud roosadesse ja lilladesse toonidesse, kultuuripealinn ootab kleidis habemikku ja grupisuudlust“.

Mis üldse toimub?

„Alles lõppes kirev Eurovisioni kuuekümne kaheksas lauluvõistlus, kuid taas saavad eestlased nautida eaka drag-kuninganna parimaid muusikalisi palasid. Juba sel nädalavahetusel kutsub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 kõiki huvilisi raekoja platsile, kus teiste artistide seas astub üles ka legendaarne Austria muusik Conchita Wurst. Teisipäeval käis Emajõelinna roosaka põhitooniga raekoja ees hiigelsuure lava kokku monteerimine. Linn tulvil plakateid, mis kutsuvad erineva sooidentiteediga ja identiteedita inimeste üritustele. Lustlikult roosad ja lillad on isegi laste ja noorte jalgrattad,“ kirjutab Õhtuleht.

No te kohe ei saa mitte lapsi perverssusega ahvatleda. Aga kuhu vaatab terviseamet, kus on terviseminister Riina Sikkut? Suuruselt teise linna peast ogar juhtkond kutsub üles massisuudlusele, kuhu on meelitatud ka lapsed? Et „Conchita“, kelle ainus muusikaline saavutus on tema habe, on „kultuuripealinna“ jaoks „legendaarne“, ja veel „muusik“ ka, räägib meile ülikoolilinna valitsevate isikute haigusloost ja nende pädevusest kultuuri vallas.

Aga hea küll, valijate asi: kui otsustasite anda oma hääled idiootidele ja näidata Tartut kogu Euroopale just sellisena – laske aga käia. Mul on hea meel, et mu perekond minu kunagi normaalsest kodulinnast 1970-ndate alguses minema kolis, äkki aimasid vanemad perspektiivis halba.

Epideemiad, vastikud haigused ja nende sihipärane massiline levitamine on kuritegu, nagu bioloogilise relva kasutamine tsiviilelanikkonna vastu. Äkki keegi Tartu otsustajatest on Wuhani labori priskel palgal?

Head tartlased, enne kui te ühinete selle grupiviisilise massisuudlusega, mõelge kõigepealt sellele, mis laadi inimesed tulevad fännama habemega naist ja mida nad iga päev selle suuga teevad (peale söömise ja rääkimise).

Iga arst, tõenäoliselt isegi Joller, ütleb teile, et ühe suudlusega antakse üle 80 miljonit bakterit. Suudluse kaudu võib saada absoluutselt kõiki õhu ja sülje kaudu levivaid infektsioone gripist COVID-19 ja adenoviiruseni.

Uus häda, mis levib eriti homoseksuaalsete meeste kaudu, on ahvirõuged. See jälkus kandub teisele inimesele kõige paremini just suudluse kaudu. Kõige rohkem tuuakse seda haigust Euroopasse Kongost ja Nigeeriast, kus on niiske ja kus saadi see eemaletõukav tõbi loomadelt.

Postimehe terviserubriik vahendas:

„Kaks peamist suguhaigust, mis levivad ka suudlemisel, on herpes ja tsütomegaloviirus. Kirglikust musitamisest võib aga saada ka süüfilise.

Herpesviiruse I tüüp levib eeskätt suudlemise käigus, sülje kaudu, samuti viirusekandjaga söögiriistu jagades. Kõige tüüpilisemad tunnused on väikesed valged või punased villid suus või genitaalidel. Katki minnes võib sellest välja voolata vedelikku. Kui avaldunud sümptomitega inimest suudelda või katsuda, võib viirusega kergesti nakatuda. Herpes võib aga levida ka siis, kui löövet pole. Herpesviiruse I tüüp võib mõjutada aga ka suguelundeid, levides seetõttu samuti läbi oraalse, genitaalse või anaalse seksi.

Herpesviiruse II tüüp levib seksuaalses kontaktis olles, aga ka suukaudne viiruse edasi kandumine on võimalik. Selle sümptomid on peaaegu samad nagu herpesviiruse I tüübi puhul.

Nendest viirustest ei ole võimalik lõplikult vabaneda, aga sümptomid ei pruugi olla tavaliselt isegi märgatavad. Pigem löövad need välja, kui immuunsüsteem on nõrgem.

Tsütomegaloviirus

See levib sülje kaudu suudlemisel, samuti uriini, vere, sperma ja rinnapiima kaudu. Tsütomegaloviirust loetakse suguhaiguseks, sest see levib ka seksuaalse kontakti teel. Sümptomiteks on väsimus, valus kurk, palavik, valud kehas. Viirusest ei saa vabaneda, aga sümptomid löövad välja eelkõige siis, kui immuunsüsteem on kompromiteeritud.

Süüfilis

See on bakteriaalne infektsioon, mis tavaliselt ei levi suudlemise teel. Küll aga võivad süüfilise tõttu tekkida suhu paised, kust kanduvad bakterid ka teisele inimesele. Kirglikud suudlused, mil keeledki ristuvad, tõstavad haigestumise riski, kuna siis on suurem tõenäosus bakteritest kubiseva limaskestaga otseselt kokku puutuda.

Süüfilise sümptomiteks on palavik, peavalu, valus kurk, üles paistetanud lümfid, juuste välja langemine, valutavad lihased, ekstreemne väsimus, kehale tekkivad ebatavalised punnid ja tüükad, nägemise halvenemine, südameprobleemid, mälu halvenemine, ajukahjustus.

Uuring pakub täiendavaid tõendeid selle kohta, et inimese papilloomiviirus (HPV) kandub edasi nii oraalseksi kui ka suudlemise kaudu. HPV edasikandumise viiside üle on teaduskirjanduses palju arutletud. Mõned uuringud on näidanud, et oraalsesse HPVsse võib nakatuda suuseksi kaudu inimesega, kellel on genitaalne HPV. Teised uuringud on näidanud, et see võib edasi kanduda ka oraalse HPVga inimesega suudeldes. Paljud uuringud ei ole aga selliseid seoseid leidnud, kirjutab Medical News Today.

Teadlased leidsid, et 7,2 protsendil meestest oli oraalne HPV. Neist tervelt 28,6 protsendil oli naispartner, kellel oli samuti oraalne HPV-nakkus, 11,5 protsendil oli aga naispartner, kellel oli genitaalne HPV-nakkus. 17,9 protsendil juhtudest olid HPVsse nakatunud mehed, kes olid mittemonogaamses suhtes.

Samuti selgus uuringust, et 2,3 protsenti kõigist meestest oli nakatunud ohtliku HPV 16 tüvega. Kokku oli 33 mehel genitaalse HPV 16 nakkusega partner. Neist 6,1 protsenti olid ka ise nakatunud.

Nende meeste hulgas, kelle partneril ei olnud ei oraalset ega genitaalset HPVd, kes olid monogaamses suhtes ega polnud kunagi suitsetanud, HPVd ei esinenud.

Medical News Today kirjutas uuringust, mis viitas oraalse HPV võimalikule seosele halva suuhügieeniga. Texase ülikooli terviseteaduste keskuse teadlased leidsid toona, et igemehaigustega inimestel oli 51 protsendi võrra suurem tõenäosus oraalsesse HPVsse nakatumiseks kui  neil, kellel igemehaigusi ei ole.

Inimese papilloomiviirus on kõige levinum sugulisel teel leviv haigus USAs – igal aastal nakatub ligi 14 miljonit ameeriklast.

Kõrge riskiga HPV-tüved – HPV 16 ja 18 – põhjustavad ligi viis protsenti vähijuhtudest maailmas, kaasa arvatud suu- ja kurguvähid. Igal aastal diagnoositakse hinnanguliselt 8400 uut kurguvähi juhtu, mille põhjuseks võib olla oraalne HPV-nakkus.“

Nii et head eestimaalased, ärge selle ühissuudlemisega nii väga hoogu minge ja hoidke vähemalt oma lapsed eemale sellest Soodomast ja Gomorrast. Sõitke parem meie „tarkuselinnast“ sel ajal kaarega mööda.

Püsige tervetena!

Ja kõik, kes ikkagi osalevad ja pärast seda suudlemisorgiat haigeks jäävad, nõudku Tartu võimudelt kohtu kaudu prisket kompensatsiooni elu ja tervise ohustamise eest.

Ivan Makarov