Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: Tšernogorova ja Krõlovi võrdlus tapetud laste skaalal

-
21.05.2024

Tundub aina mõttetuma asjana kirjutada järjekordsetest Jana Toomi vempudest. Ta ei üllata enam ammu. Kõik, mida ta teeb, on suunatud eesti riigi ja eestlaste vastu. Ja eesti peavoolumeedia maksab talle heldelt tema estofoobia eest: tehakse ohjeldamatult reklaami selleni välja, et mida ta sööb ja mida väljutab.

Kõik tema omaksed paistavad samuti olevat estofoobid. Tuimaks tehtud eestlasi ei kõneta enam ka Toomi sohi teel saadud kodakondsus. Suurimateks eestlaste ja progressiivse maailma vaenlasteks on Kersti Kaljulaidi ja Kaja Kallase meedia poolt tehtud eestlased, kõigepealt muidugi konservatiivid, ja eestlaste lapsed, kellelt võetakse ära eesti raha ja eesti koolid.

Seepärast esitan Litvinova teemal vaid ühe küsimuse: nimetage kaks asja, mille poolt Jana (Tšernogorova) Toom erineb Aivo (Krõlov) Petersonist.

Esimene: Peterson käis ühe korra Donetskis, kus Venemaa provotseeritud konflikti kestel hukkus Kremli andmetel vähemalt 270 last. Toom käis kolm korda Assadil külas, kes tappis ainult ühe vahearuande andmetel vähemalt 22981 last.

Teine: Peterson istub, Toom veel mitte.

Mõlemad massimõrvarite sõbrad kandideerivad Euroopa parlamenti, et esindada seal Eestit.

Ivan Makarov