Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: „vene maailm“ sotsidega eesotsas vallutab viimseid Tallinna bastione

-
24.05.2024
Kindel seljatagune

Ajal, kui enne eurovalimisi „tõuseb“ eritellimusena valminud sotsi(oloogia)firmade aruannetes sotside ja keskerakonna reiting, jätkub Tallinna hoogne venestamine. Sotsid võtsid sel alal teatepulga üle keskerakondlastelt ja ületasid juba ka oma eelkäijaid.

Dozoorlase upitamise katse Lasnamäe vanemaks kolmekordse Ossinovski poolt õnnestus nurjata tänu Uute Uudiste ülioperatiivselt avaldatud informatsioonile selle kohta, millega on aastakümneid tegelenud kavala grimassiga sovetist kandidaat.

Tallinnas on tekkinud täiesti ebanormaalne olukord, kui nii seadusandliku kui ka täitevvõimu eesotsas on sotsid – Tallinna linnavolikogu esimees on sots ja Tallinna meer on ka sots. See meenutab juba monoparterilist kommunistlikku võimu N.Liidus. Lömitav Jüri Ratas koos teiste „isamaalastega“ tunneb aga ennast all-linnas nagu kesik mõnusas soojas poriloigus.

Ivi Eenmaal on sellegipoolest närvid ilmselgelt läbi: toetades kahe käe ja kepiga kõiki koalitsiooni sigadusi, tunneb ta ennast endise aatelise inimesena alateadvuslikult ebamugavalt ja vahetevahel pistab sõna otseses mõttes lõugama nii volikogu kui ka komisjoni istungil. Opositsiooni peale loomulikult. Ja see vanainimese röökimine on võigas, nagu raukade seks.

Tallinnas Mihhail Kõlvartilt võimu üle võttes rääkisid kõik asjaosalised võidu sellest, et kavatsevad Eesti pealinna derussifitseerida. See kena kavatsus väljendus terroririigi kodanikele kingitud valimisõiguse äravõtmise vetostamises linna monopoolselt juhtivate sotside poolt, pronkssõduri sõbra Lasnamäe tsaarinnaks upitamise katses jne. Suitsukattena „avastati“, et Eestis aastakümneid takistamatult tegutsev Kremli propagandistist TVN-i juht ja estofoob Bessedin on lausa linna palgal. Et keskerakonna ja Jedinaja Rossija pärand… tegelikult teadsid sotsid seda juba ammu, kuna olid koalitsioonis linna valitsenud keskerakonnaga.

Ja siis? Sotsid, ka nende alamad lehtmiined, oravad ja „isamaalased“ valitsevad nüüd linna, nimetavad muudkui Vene ohvitseride kultuurikeskust ümber ja roogivad sellest šovinismi pesast balalaikadega fsb-lasi, aga värske kuulutus räägib selget keelt: Ossinovski koalitsiooni juhitavas Vene kultuurikeskuses toimub 26. mail suur „režissööri Oleg Bessedini loominguline õhtu“. Programm on suur, sinna kolis osa nurjatud „Kobzoni laulude õhtu“ esinejaid, ja mahukas ettevõtmine on täiesti tasuta, keegi maksis selle kinni. Kas jälle Tallinna linnavalitsus?

Nii et saab nautida vastiku eestivastase tegelase putinimeelset propagandaloomingut, teiste seas esinevad seal viimasel ajal kuulsaks saanud NATO-skeptiline Sergiossif Maasin, üliagressiivse rašisti Krutihhini ansamblike May Day, õhtujuht Vadim Antsupov (Sputnik) ja veel mitu kohalikku staarikest, eestlastest on muide esindatud „võrratu Siiri Känd“ ja keegi „Erik Kriger“. Ime veel, et EV riigihümni solkijat ei ole, aga mine tea – äkki on ta seal üllatusesinejana.

Loodetavasti on Jevgeni ja Oleg Ossinovski jaoks seal reserveeritud punasest sametist vene naftapütikujulised tugitoolid.

Jana Toom aga jätkab oma valimiskampaaniat ja üsna otseselt vihjab, et tema mõttekaaslased ja kõik venekeelsed elanikud võiksid boikoteerida McDonalds Estonia keti ettevõtteid:

„Eesti McDonalds kaotas venekeelse menüü. Kas te hakkate seda boikoteerima? Ja kuidas te suhtute sellisesse protestimeetmesse, nagu boikott?“ kutsub Toom avalikult üles.

Meenutab aega, kui pronksiööde marodööre vaos hoidnud politseinikke toetanud ettevõtteid ka kutsuti üles boikoteerima. Tollal tegid seda põhiliselt dozoorlased ja igasugune FSB agentuur. Nad nuhkisid midagi ka toetajate perede ja koduaadresside kohta.

Mis rollis esineb siis antud juhul Jana Toom?

Magage edasi, eestlased. Koguge Pärtelpojale 1 euro per kärss, las ta ehitab endale Onu Tomi onnikese. Näib, et see tisside ja sinkide teema erutab eesti lugejaid palju rohkem, kui ühe eurosaadiku vanema ülestunnistus, et ta tappis metsa pagenud eestlasi 1945. aastal Viljandimaal.

Varsti polegi meil riiki, mida kiruda. Ja toda teist riiki, mida siia pidevalt kutsutakse, ei tohi kiruda ka tema enda kodanikud. Sest selle eest saab kohe kümmekond aastat külmas kohas.

Ja poid on ka juba maha võetud.

Ivan Makarov

Kolleeg peavoolust: kust äkki mingid lehmad?!