Migrandid lällavad Euroopas, millal saabub see laine Eestisse?

Eesti,
- Updated
©AP/Scanpix
Saksamaa kantsler Angela Merkel avas migrantidele uksed, nüüd on Saksa linnade meerid märatsevate võõrastega hädas

Saksa meerid paluvad abi migrantide taltsutamiseks – Saksamaa linnad on hädas koroonaviiruse ohust hoolimata tänavatele pidutsema kogunevate noortega. Mitmes linnas on kokkupõrked pidutsejate ja politseinike vahel võtnud mässu mõõtmed, linnavõimud näevad süüd vägivallale kalduvatel migratsioonitaustaga noormeestel, vahendab Postimees.

Migrantidega on Euroopas üha kasvav häda, eriti hull on asi võõrad avasüli vastu võtnud Saksamaal. Millal avanevad meie sallivuslaste ja valitsusevastaste ning teiste vastavate huvigruppide silmad? Kui meie rahvuskonservatiivid rabeleb endal kas või naba paigast ära, leidub ikka jõude, kes tahavad maa täita migrantidega. Tulemused on aga juba täna Saksamaal ning ka mujal näha.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Külmavärinaid tekitab ainuüksi mõte, kui valitsuses oleks Reformierakond, siis oleks me ammu märatsevatest migrantidest üle uputatud.

Kuid on aja küsinus, millal see laine Eestusse jõuab, juba on meedia valinud poole ja haletseb välistudengeid, kes ülikooli ukse taha jäid ja nüüd Eesti valitsust süüdistavad.

23 commentsOn Migrandid lällavad Euroopas, millal saabub see laine Eestisse?

 • Avatar

  See on ju taimetoitlaste natside usu totaalse hävitamise tehnoloogia veremaagiat kasutavate usundite judaismi ja islami poolt. Saksamaa on veel kuni 2090 jänkide poolt okupeeritud maa ja kohe peale sõja lõppu toodi sinna türgi islam, natsid olid ju rohusööjad ja loomakaitsjad. Kosser ja halalliha on aga rituaaltapetud loomade ja lindude toode. Eriti ige veel kuidas türklased söödavad halalailihaks kõlbmatu osa sakslastele sisse.

 • Avatar

  On vist ainult aja küsimus, millal tõmmatakse maha “suudlevad tudengid” Tartu raekoja ees, kuna tüdruk on islami tavade kohaselt ebasobivalt riides.

 • Avatar

  selle moega varsti kuigi tallinn juba kubiseb neist. Kui ikka mingid kojad tassivad siia koroonahaigeid karistamatult lennukitega siis on ikka meie värk siin mäda ,oli enne reffide aegu lausa juureni ja ega parem pole nüüdki.

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Me oleme väikesed ja mõjutatavad,kui me kellegi teise kanni ei laku siis tuleb venelane jne.Meid püütakse hoida kogu aeg hirmu all sest hirmunud inimene kaotab pisi tasa mõtlemisvõime ja on manipuleeritav.Manipuleerimise eesmärgil alavääristatakse kogu aeg lätlasi.leedukaid,soomlasi ja koostöö on võimalik ainult valge isaga kellel on omad geopoliitilised huvid koos tendentsliku mäluga !
  Me tahame kogu aeg olla Eurooplased,Põhjamaalased jne.aga kui oleks õige vahelduseks Eestlased ja jätaks kõrvale igasuguste foobiate all kannatavate tegelaste jura!Kuid seda ei saa sest me peame kogu aeg kaklema küll omavahel ja kui sellest väheks jääb siis leiame sihtmärgi või õigemini meile leitakse sihtmärk väljaspoolt !

 • Avatar

  See võib tunduda ehk kummaline, ehk uskumatu, kuid meid päästavad migrantide sissevoolu eest siin elavad venelased.
  Eestlane vaataks möllamist näpp suus pealt, aga venelased korraldaks koheselt vastulöögi.
  Murmanskis oli vägistamislugu ja koheselt arreteeriti hulk osavõtjaid, ülejäänud peksti kohalike poolt kiirabi- ja 18 päris haiglakorda ja viimseni kõik kirurgid ja muud Aafrika spetsialistid kirjutasid avaldused, et nad soovivad kohe oma kodumaale lennata ja ei vaja mingit varjupaika ega Norrasse saatmist jms.
  See juhtuks ka siin, kui midagi sellist toimuks vene tüdrukuga ja seda teab ka Brüssel, Merkel ja ehk isegi meie liberastid.
  Justnimelt venelaste siinolek on päästnud Balti riigid sellest jamast.
  Seda teavad ka migrandid ise ja hoiavad slaavi päritolu tüdrukutest üldse eemale, sest mingid Kosovost tulnud endised sõdurid või ükskõik kust slaavi riigist tulnud onud seda niisama ei jäta.
  Te muidu kujutate ette, kui mustad vägistaksid mingi albaanlanna, venelanna või serblanna?
  See oleks lokaalne sõda koheselt ja mistahes riigis.
  Saksa tüdrukud võivad käe ette sirutada ja “EI!” öelda ja nende mehed, va “üübermenšid” vaatavad pealt edasist pulli.

  • Avatar

   Algne mõte on õige aga paraku kasvavad siinsed slaavi uuspõlvkonnad juba lumehelbekestena “euroopa väärtusi” hinnates. Neist ei ole enam kaitset loota. Kurb aga tõsi.

   • Avatar

    Sa väga eksid. Nemad oma rahvuskaaslasi hätta ei jäta, olenemata nende siledast väljanägemisest.
    Lisaks on neil palju tugevamad pere- ja sugulussidemed kui eestlastel, kelle ajusid on pestud 30 aastat mingite libaideoloogiatega.

   • Avatar

    Sa unustad ära nõukaaegse ajupesu ja repressioonid ja selle mõju justnimelt eestlaste käitumisele. See tuleb siia veel juurde.

   • Avatar

    Ma ei saa aru, mind ei represseerinud keegi, keegi ei pesnud mu ajusid, haridus oli tasuta ja kaasajaga omaga võrreldes väga hea, arsti juurde sai vajadusel samal päeval, vargad ja pätid istusid kinni, maal ei lukustatud üldse uksi, linnas jätsid lapsed võtme mati alla või postkasti, rauduksi ja trelle korteritel olema ei pidanud jne… jne…
    Kui saladus pole- kui vana sa represseeritu ja ajupestu oled?
    15? 25, max 35?

 • Avatar

  Siin aitab ainult lakkamatu selgitustöö, see liberaalne ila pressib läänest peale, selleks ei tohigi välistudengeid ja õppejõude sisse lasta

 • Avatar

  Paneme paar artiklis toodud väidet natuke reaalsemasse võtmesse:
  1. väide; “linnavõimud näevad süüd vägivallale kalduvatel migratsioonitaustaga noormeestel”
  Need “noor mehed” on vaid asju visuaalne külg – süü on nimelt riiklikus poliitikas mis need mehed Saksamaale tõi.
  Teiseks “mäsu mõõtmed” tulevad sellest, et enamus neist on moslemid kes elavad ja oma – islami – seaduste alusel ja vilistavad/ignoreerivad
  Saksamaa seadusi ja hakkavad neile reaalselt vastu ehk juurutavad OMA islmistlikku ruumi – kultuurist on asi kaugel.

  2. väide: “leidub ikka jõude, kes tahavad maa täita migrantidega” – aru tuleb saadas, et vähes sellest, et tahavad täita – nende EESMÄRK on
  põlised Eurooplased (meil siis eestlased) TÄEILIKULT välja süüa ehk sisuliselt sooritatakse genotsiidi. Kõik need sots-reffid “kallases-ossid”
  ja muud nende partei liikmed (vähemalt juhtivad) saavad sellest väga hästi aru ja see ongi nende eesmärk. Idee on selles, et hetkest kui
  “mugavuslased-invasistide” osakaal on juba üle 20% siis muudavad nemad kiiresti usku ja liituvad nendega, et jääda ise rooli juurde.
  Nad aga ei saa ei tahaaru saada, et sellised revolutsioonid söövad oma lapsi ehk kui “uute” europplaste osakaal tõuseb üle 2/3 algab
  otsene füüsiline genotsiid magu oli 1917a Venemaal ja kui “algsete” osakaal jääb alla 10% siis lähevad võlla ka reeturid – neid ei taha uus võim.

  Ehk kordame ajaloo tundi: https://www.apollo.ee/salajane-migratsiooniplaan.html ja https://concen.org/content/europa-last-battle-2017
  Kellel veel seda raamatut ei ole siis viimane aeg osta lugeda ja ARU SAADA mis toimub – sama ka teise viite sisu kohta.
  Viimane aeg ärgata – ajalougu on oma ringi teinud – toimub sama mis 1917a Venemaal aga juba suuremas mastaabis – 1917 oli PEAPROOV.
  Kas saab inimesi allutada ja mis vahenditega – selgus, et sai nüüd on vigadeparandused tehtud ja kui meie vastu EI hakka sisi järgmist
  võimalust enam EI TULE…

 • Avatar

  Kõik täpselt nagu keelatud eesti laulus (mägramaja vol.2): https://m.youtube.com/watch?v=FhWXVbhetl4

 • Avatar

  Minu arust täitub Eesti migrantidega sõltumata sellest, et refid pole valitsuses. Ehkki siseminister on suisa ‘meie mees’ ei suuda keegi sissetöötatud avalikke ja varjatud smugeldamisliine sulgeda, rääkimata vastassuunas töölepanekust. Põllumajanduskoda teeb mida tahab, soomlased saadavad oma araablasi Tallinnat koloniseerima – kõik kestab edasi. Pisut-pisut kaitseb meid viigilehena koroonaviirus (ainus avalikkuses aksepteeritud põhjus migratsiooni vähendamiseks, kuid mitte peatamiseks). Smugeldajaid on kõik kohad täis nagu rohujuurealused lusitaania teetigusid. Rahvas vihkab iseennast, eriti noored inimesed, kes peavad kodu-Eesti olemasolu enesestmõistetavaks ega oska karta, et ühel halval päeval polegi neil enam piletikassat, kust maailmas kasvava hollywoodliku põrgu eest tagasisõidupiletit küsida.

 • Avatar

  Millal saabub? Kui vastu ei hakka ja seda saabumist lubatakse siis varem või hiljem. Tuleb seda takistada, muidu pääsu pole!

  • Avatar

   Kõik märatsevad neegrid ja islamistid koheselt likvideerida. Surnud neeger on hea neeger- ta ei märatse. Eesti neegrivabaks

 • Avatar

  Printsiibis algas meil Eestis uus globalismi-sallivuse ja rahvuskonservatiivide vastaste hübriidsõja operatsioonide laine ca kahe nädala eest. Rakendatud on nii vaseliinliberaalid, krüptomarksistlik intelligents kui ka meie “sõltumatu ja kallutamatu” ajakirjandus, eriti ERR.
  Algasid infooperatsioonid enam-vähem samal ajal kui aktiviseerus punased ässitajad ja lumpen Lääne- Euroopas.
  Absoluutselt ei usu, et see juhuslik on, kuna nähtus on muutunud korduvaks ja süsteemseks.
  Eestis on “valgete ´jõudude” pingutuste sihteesmärk lihtne ja konkreetne: iga hinna eest lagundada võimul olev koalitsioon, lagundada meie “parempoolne” Isamaa ja teha Keskerakonnale pakkumine, millest ei saa loobuda. Ja tulemusena murda vastupanu globalismile-marksismile.
  Kahjuks pean lisama, et ka EKRE-l on vajalik oma sõnakasutust korrigeerida, ka efektiivsemaks muuta. Seda mitte meeme, artikleid jm pehmendades vaid täpsemalt välja sihtides ja kasutustaktikat täpsustades.
  See selleks, aga tegelikutl muutub olukord ikkagi pidevalt ohtlikumaks euroopa tsivilisatsioonile üldiselt ja eestile konkreetselt.
  Mulle on absoluutselt arusaamatu, miks ei tegelda meie rahvusriigi vastase ohu vähendamiseks ise aktiivse propagandasõjaga!!!???
  Miks need, kellel on võimalused ja teadmise- oskused, vahivad mugavalt mokk töllakil ja mitte midagi ei tee.
  Rahvuslaste ja konservatiivide vastu käib juba aastaid halastamatu propaganda jm sõda. Selle, katastroofiga lõppeva, ohu vastu ei saa käituda härrasmehe kombel, see ei mõju.
  Seega: lihtsalt peab alustama aktiivselt hübriidset vastutegevust( oma raadiokanalid, tv, sotsiaalmeedia) enne kui nt meie iseseisvuse ajal kasvanud noored põlvkonnad meie Eestimaad lihtlabaselt maha ei mäng. Pole oluline, kas siis oma lollusest, naiivsusest vm põhjustel! Kindlasti tuleb meie “ülikoolid” ja ülikoolid vaatluse alla võtta!Kahjuks lolle ja idioote- imbetsille ei istutata ega külvata, need organismid kasvavad ise… kahjuks ka Eestis.

 • Avatar
  Isama asus toetama Merkeli ideid..

  Eks aina suurem on oht, et see juhtub varsti. sest nime järgi Isamaa pole enam ammu tõeline isamaaline, vaid üha uuesti teeb trikke, mis takistavad konservatiividel meie riiki võõrliikidest immigrantide-pagulaste eest kaitsta. Isamaa värskeim trikk on ju ANEKDOOT, kus väidetavalt luuakse parempoolne tiib, et panna jalga taha eesti tõelisele ja ainukesele parempoolsele osale…Parempoolsus ei ole veel äärmuslus, äärmuslust tekitavad siin pseudoliberaalid nagu Isamaa ongi! Seega jälle tsirkus, maskid, valed, intriigid, ka valitsuskoalitsiooni seljataga noa keeramine, kokkuvõttes rahva ja oma valijate petmine. Loodan, et see “isamaaline” erakond, kes kardab rahvast ja tema arvamust, lõpuks kaob areenilt, sest valelikkus paistab silma järjest rohkematele.

 • Avatar
  Madis Õispuu

  Migrandid lällavad seal , kus neil lastakse lällata !

 • Avatar

  Aga miks peavad need tudengid ilmtingimata Eestis õppima? Kui on tugev soov targaks saada siis peaksid ju sobima ka teised ülikoolid mujal Euroopas.

  • Avatar

   Aga miks meie tudengid väismaal õpivad? Võiksid kodus õppida ja siia jäädagi. Samas paneksime piirid kinni-ei sisse ega välja nagu vene ajal.

 • Avatar
  Toivo Mäeste

  Merkel plaanib saata nad meile RB-d ehitama.

 • Avatar
  satanisgod.org

  Jah jube küll, merkel kellel on juudi ema elab oma viha saksa rahva vastu välja. hea et eesti peaminister pole veel läti juudi vanavanaemaga kaja kallas.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused