Millega tegeleb Reformierakonna fraktsiooni juht ööistungi ajal? Loeb Leo Kunnase raamatut

Eesti, Varia,
- Updated
Mart Võrklaev ja Leo Kunnase teos

Inimesed on praegust Reformierakonna lollimängimist Riigikogus vaadates küsinud, mida teevad saadikud ööistungite ajal, siis, kui iga punkti hääletuse eel võetakse kümneminutiline vaheaeg.

Tegevusi on erinevaid, peamiselt joostakse saali ja kohviku või saali ja oma toa vahet. Kuid mõni saadik kasutab seda aega hoopis kasulikumal viisil. Näiteks Reformierakonna fraktsiooni esimees Mart Võrklaev on istungite saali võtnud seltsiks väga põneva raamatu, milleks on EKRE saadiku Leo Kunnase “Sõda 2023”.

Vaevalt, et oravad selleks obstruktsiooni ehk Riigikogu töö blokeerimisega tegelevad, et fraktsiooni esimees saaks asjaliku teose läbi lugeda, kuid kindlasti võib soovitada neile ka Kunnase muid, aga miks mitte ka teiste rahvuskonservatiivide poolt kirjutatud kirjandusteoseid, olgu need näiteks Ruuben Kaalepi kogutud kõned või Loone Otsa näidendid.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused