Minister Kert Kingo tutvus e-valitsemise olulise osa ehk Riigi Infosüsteemi Ameti tööga

Eesti,
- Updated
©UU
Minister Kert Kingo Riigi Infosüsteemi inimestega.

Kuigi EKRE ministritest üritatakse vaid halba kirjutada, on tegelikkuses pilt hoopis teine – nad tegutsevad oma haldusalal aktiivselt ja tulemuslikult.

Rahvuskonservatiividest ministrid on ametis vaid lühikest aega, aga nende tööst tuleb juba pidevalt positiivseid sõnumeid. Värskeim ministritest ehk väliskaubandus- ja IT-minister Kert Kingo tutvus sel nädalal Riigi Infosüsteemi Ameti tööga.

Ameti FB-lehel on kirjas: “Eile käis meie tööga tutvumas väliskaubandus- ja IT-minister Kert Kingo. Meie juhtkond andis ministrile ülevaate RIA tööliinidest, kohustustest ja eesmärkidest. Minister jagas mõtteid, kuidas muuta digivahendite kasutamine veelgi turvalisemaks. Ta andis positiivse tagasiside eesti.ee portaalile, mida ta aktiivselt kasutab.”

Kert Kingot rünnates on sageli teadlikult eiratud seda, et lisaks väliskaubandusele juhib ta ka IT-sektorit, Eesti e-edulugu sünnib siin, Eestimaal, ning minister peab ka selles kaasa lööma. Nagu ka e-valimiste maine parandamises nende turvalisust lahtivõtmisega tõestades.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused