Mõistushälbe tipp: Delfi Naistekas õpetab, kuidas rassistikoletist tõhusalt elimineerida

Rubriik Eesti On
- Updated
Rassism?
©Scanpix
Rassism?

Delfi Naistekas on saanud hakkama erilise vaimusünnitisega —  nad on avaldanud psühholoogilise õpetuse “Eksperdid selgitavad: see on parim viis, kuidas rassistlike sõprade ja perekonnaliikmetega toime tulla!”  Allikaks on märgitud Popsugar.

Kogu paskvill algab õpetusega: “Tead ju küll neid sõpru Facebookis, kes pidevalt midagi rassistlikku postitavad või pereliikmeid, kes mustanahaliste kohta sageli sapiseid väljaütlemisi pritsivad? Mõtled, mida nendega peale hakata: kas sõbralistist eemaldada, edaspidi vältida või peaks lihtsalt probleemi eirama. Isegi, kui sa kuidagi ei reageeri, tead, et teie maailmapilt on niivõrd erinev ja konflikt on põhimõtteliselt vältimatu.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Edasi pakutakse variante koos lühikese tegevusjuhisega: “Tegelikult on vahel täiesti okei probleemi eirata”; “Räägi temaga otse”; “Tea, millal on vestluseks õige aeg ja koht”; “Ole eeskujuks” ja “Väldi teise inimese solvamist!” Juba need õpetused on kummalised: ühest küljest leitakse, et võib ka eirata, teisalt hoiatatakse “rassisti” solvamise eest — ilmselt on see “ekspert” lihtsalt oma uitmõtted kokku kirjutanud.

Igaühe enda valida on, kas siinkohal nutta või naerda. Kodukootud psühholoogid on oma lillelapselisuses ja multikultuurses ajupesus loonud igast teisimõtlejast jälgi olendi nimega “rassist” ja õpetavad nüüd, kuidas temaga vaikselt ja kannatlikult toime tulla. Hullemaks teeb asja see, et õpetus on suunatud oma lähedaste “ümberkasvatamisele” ehk siis on tegu instruktsiooniga Pavlik Morozovitele. Huvitav on seegi, kuidas on hea sallivuslase peres või sõprusringkonnas äkki vastik “rassist” — kas ta polegi veel suutnud teda niiöelda õigele poolele võita?

Jääb vaid loota, et varsti tuleb Naistekas ka õpetus: “Kuidas vasakliberaal paika panna!” Delfit tundes võib juba ette öelda, et nende rumalused ongi mõeldud ajupestud mõistuskääbikutele ja rahvuslastel pole sealt midagi õppida!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused