Multikultimarsil ei võideldud mitte Laulva revolutsiooni vabaduste, vaid oma täitmatute egode eest

Eesti,
- Updated
©Andres Putting/Ekspress Meedia
Hetk naiste marsilt – ei mäleta, et meil oleks Laulva revolutsiooni ajal olnud inglisekeelsed loosungid, olid ikka eestikeelsed.

Selleks et võtta rahvusmeelsetelt relvad, on globalistid asunud kasutama samasuguseid loosungeid, nagu neid on siiani kasutanud rahvuslased – kuigi eesmärgid on kardinaalselt vastupidised.

Postimees on üllitanud loo “Ma poleks uskunud, et peame hakkama taas oma vabaduse eest võitlema” – artikli sisu vahendamata võib öelda, et see on täis selget rumalust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegelikult on just rahvuslased juba pikemat aega selgitanud, et me võitleme nüüd samu võitlusi, mida aastatel 1988-1991. Väike ülevaade neist võitlustest.

Laulva revolutsiooni ajal võitlesime selle eest, et Eesti asju otsustataks Tallinnas, mitte Moskvas. Nüüd võitleme eurodirektiivide vastu ehk selle eest, et meie eest ei tehtaks otsuseid Brüsselis.

Toona me võitlesime üle Liidu Eesti “mägedele” toodavate slaavi migrantide vastu – ka nüüd tuuakse neid Venemaalt, Valgevenest, Ukrainast, Moldovast, Aafrikast ja Araabiast – eestlaste olukord omal maal aina halveneb. Nõukogude internatsionalismi asemel on Lääne multikultuursus.

Nõukaajal suruti meie suud kinni ning oli üks ja ainus tõde – ka nüüd ei tohi poliitkorrektsusest kedagi kritiseerida, maksab Brüsseli liberaalne tõde ja teisimõtlejatest on saanud “vihaõhutajad”.

Tollal olid kodanlikud natsionalistid ja imperialismi käsilased, nüüd on “natsid”, “rassistid” ja “paremäärmuslased”, keda mõistetakse hukka ja kelle represseerimist üha valjuhäälsemalt nõutakse.

Nõukogude Liidust tohtis välja astuda ainult sõnades, ja sama on ka Euroopa Liidus, mida näitab Brexiti kägistamine.

Selliseid näiteid võib tuua palju. Pühapäevasel multikultiparaadil ei võidelnud keegi selliste vabaduste eest, milliste eest võideldi Laulva revolutsiooni ajal – sealsel üritusel marsiti interrindelaste punalippude all võitlema “euroopalike väärtuste” eest ehk õiguse eest olla pretensioonikas, egoistlik, sallimatu ja pervertne.

Loe ka: Ütleme Euroopa Liit, mõtleme Nõukogude Liit. Tõdemused, mida on vaja veel kord üle rääkida

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused