Mustamäel on juba afroaraabia hõngu tunda – käsi ette varjatud migratsioonile!

Eesti,
©Reuters/Scanpix
Aafrikast Tõotatud maale! Või siiski mitte… Pilt on illustratiivne.

Opositsioon räägib EKRE-t rünnates tulemata jäänud (sedagi tänu rahvuskonservatiividele) pagulastest, samas kui Tallinna linnapilt jutustab hoopis tugevast varjatud migratsioonist.

Seda protsessi on juhtinud kõrgkoolid ja riikliku süsteemi erinevad ametkonnad, kes on migrantidel aidanud võõrtudengite nime all Eestisse pääseda. Politsei- ja Piirivalveameti kiituseks peab ütlema, et vähemalt see ametkond on palju ebaseadusliku migratsiooni tõkestamiseks kaasa aidanud.

Viimased uudised ütlevad, et piirivalvurid keelasid eelmise nädala lõpus kokku 13 Ukraina kodanikul riiki sisenemise ning nad tabasid nädalavahetusel Setomaa vallas kaks ebaseaduslikult üle piiri tulnud iraaklast.

1. september läheneb kiiresti ilmselt on peagi taas linn täis võõrtudengeid. Riigikogu saadik Urmas Espenberg nõuab igasuguse kontrolli karmistamist.

“Kõik usinalt multikultit propageerivad ja välistudengite sahkerdamisega valimatule immigratsioonile kaasaaitavad kõrgkoolid tuleks luubi alla võtta! Nagu ka orjatööd kasutavad ettevõtted!” räägib Urmas Espenberg sotsiaalmeedias. “Miks me pikendame juba väljalangenud umbrumalate libatudengite elamislubasid? Puudub igasugune kontroll Soomest ja Rootsist siia liikunud immigrantide üle. Liiga palju on ka väljaspool kvooti elamislubade andmise erandeid.”

Mustamäel, Lasnamäel, Koplis ja isegi Õismäel torkavad tema sõnul silma arvukad lapsekärudega aafriklannad ja rätinaised. “Nii ei lähe mitte, Eesti ei ole mingi uus immigratsioonimaa ja kolmanda maailma paradiis, nn lubatud taevamanna. Oleme ise suhteliselt kehval järjel europrovints koos oma töötute, pensionäride ja vaestega ning meie ainus võimalus on range immigratsioonipoliitikaga rahvusriik. Vaid väheste eranditega, nagu mõned tippspetsialistid, eestlasega abiellunud või helgema peaga üliõpilased,” lisab Espenberg.

Eestil on EKRE osalusega valitsuse võimul olles võimalik immigratsiooni tõkestada, kuid mõistagi ei saa see toimuma üleöö, sest massiimmigratsiooni algatajad on ju ikka veel kabinettides istumas ja saavad anda allkirja, et olematu haridustasemega inimene tudengina Eestisse sisse lasta.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused