Narvas asutati EKRE osakond

Eesti,
- Updated
EKRE Narva osakonna asutajad

20. märts 2021 läheb Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ajalukku sellega, et asutati EKRE Narva osakond. Kuni esimese osakonna üldkoosolekuni valiti osakonda juhtima osakonna esimees ja kaks aseesimeest. Lepiti kokku, et osakond tegutseb läbipaistvalt ning võimalikult paljusid erakonna liikmeid ja Narva elanike kaasates.

Osakond viib ellu erakonna poliitilist tahet vahetult kohapeal, lähtudes erakonna põhikirjast, programmist, kohalikest tingimustest ning erakonna kõrgemate organite otsustest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kohalike omavalitsuste valimistele minnakse Narvas vastu erakonna lipu all ja võimalikult pika ning kvaliteetse nimekirjaga. Jõuti arusaamadele, et Narva vajab muutusi ja läbipaistvat juhtimist. Arutud võimumängud, pidev korruptiivne tegevus, linna allasutuste politiseerumine ja kahepalgelisus peavad lõppema. Linna peavad pääsema juhtima need inimesed, kes tegelikult ka teavad ja on valmis lahendama linna probleeme. “Ambitsioonid on meil muidugi suured, me tahame olemasolevat võimu vahetada. Kui ei õnnestu sajaprotsendiliselt, siis vähemalt lahjendame seda. Narvakad on võimu stagneerumisest suuresti väsinud,” ütles EKRE Narva osakonna juhatuse liige Dmitri Gussev.

Lisaks planeeriti edasisi tegevusi seoses osakonna töö ja lähenevate kohalike omavalitsuste valimistega.

Osakonna asutajad kohtusid ka tulevaste osakonna liikmetega ja Narva linna volikogu liikmetega. Palju elevust ja diskussiooni tekitas plaan välja hakata andma erakonna ajalehte Narvas.

Pandeemia taandumisel ja soojemate ilmade saabumisel on plaan teha vabaõhuüritusi, kaasates noori, eakaid ja erinevaid huvigruppe. Näiteks on plaanis korraldada jalgpalli turniir Narva linnavolikogus olevate poliitiliste jõudude vahel.

EKRE ringkondade koordinaator Rudolf Jeeser, on veendunud, et Narva osakonnal on väga suur potentsiaal ja seda mitte ainult linna poliitikas kaasrääkimisel, vaid ka laiemalt Ida-Virumaa arengusse panuse andmisel

„Narva meeskond on jätnud väga hea mulje ja mina usun neisse,“ ütles Jeeser, lisades, et Narva osakonna loomine näitab ilmekalt, et ka nendel inimestel, kes ei kõnele emakeelena eesti keelt on koht ja võimalused EKRE ridades.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused