Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Neljapäeval kavandatakse Stenbocki maja ees taas koroonapiirangute vastu protesti

-
12.01.2022
Varro Vooglaid protestil Stenbocki maja ees.
© Uued Uudised

Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks jätkab Stenbocki maja ees pikettide korraldamist, et väljendada protesti põhjendamatute koroonapiirangute vastu. Selle aasta esimene pikett toimub neljapäeval, 13. jaanuaril algusega kell 11.

Ennekõike protesteeritakse ühiskonnas üha laiemalt leviva de facto sundvaktsineerimise vastu, mille tõttu paljud inimesed saavad valida vaid kas oma karjääri, töökoha ja sissetuleku kaotamise või enesele valitsuse poolt nõutud ainete süstida laskmise vahel ning mille pärast on suur osa Eesti ühiskonna liikmetest avalikust elust kõrvaldatud.

Piketi peakorraldaja Varro Vooglaidi sõnul on kehtivate koroonapiirangutega sadade tuhandete inimeste avalikust elust kõrvaldamine muutunud naeruvääseks.

“Isegi valitsuse uue nn teadusnõukoja juht Toivo Maimets on kinnitanud, et vaktsiinid, mida inimestele peale surutakse, on töötatud välja täiesti teise viiruse vastu kui see, mis praegu levib. Rääkimata sellest, et praegu leviva viiruse sümptomid on varasemast veelgi leebemad, mis omakorda tähendab, et piirangud on veelgi põhjendamatumad,” toonitas ta.

“Korraldame piketi rahumeelselt, aga sõnumi poolest täiesti kompromissitult. Peaminister Kaja Kallase seisukoht, et vaktsiinipasside süsteem ja selle alusel suure osa ühiskonna liikmete avalikust elust väljatõrjumine on tulnud selleks, et jääda, on absoluutselt vastuvõetamatu ja sellega ei kavatse me mitte kunagi leppida,” lisas Vooglaid.

Piketi korraldajad rõhutavad vajadust mitte alluda võimalikele provokatsioonidele ning paluvad ka nende esinemisel hoiduda vägivallast. Osalejatel palutakse kasutada üksnes väärikaid loosungeid ning võtta kaasa Eesti lippe. Samuti pannakse osalejatele südamele riietuda soojalt.

Rahulolematus praeguse valitsuse suhtes nii koroona- kui ka energiakriisis on tõusnud ühiskonnas nii suureks, et varsti ei ole enam inimestel valitsushoone ees ruumigi.