Nigeerlased pääsesid ebaseaduslikult Eestisse – ja nüüd tuleb nad Aafrikasse tagasi saata!

Eesti,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Selline massiimmigratsioon ei tekita mingit soovi neid tervitada – neile soovitaks Aafrikasse naasta!

Uudised siitsamast Eestist näitavad, et massiimmigratsioon pole sugugi EKRE väljamõeldis.

Kolm nigeerlast astuvad neljapäeval ebaseadusliku piiriületuse eest Harju maakohtu ette, kirjutab BNS. Põhja ringkonnaprokuratuur süüdistab Kenneth Iroreret (37), Osasu Izogiet (24) ja Bright Sundayd (31) Eesti riigipiiri ebaseaduslikus ületamises ja teadvalt võltsitud dokumentide kasutamises.

Süüdistuse kohaselt saabusid Nigeeria kodanikud Irorere, Izogie ja Sunday 19. veebruaril Itaaliast Milanost Tallinna lennujaama ja ületasid Eesti riigipiiri, kasutades selleks võltsitud Itaalia välismaalase reisidokumente.

Seejärel üritasid nad ületada ebaseaduslikult Eesti riigipiiri ja sõita Soome ning esitasid laevapileti ostmiseks sadamas teenindajale samad võltsdokumendid. Seltskond peeti kuni nende suhtes kohtuotsuse langetamiseni kinni.

Kõiki ebaseaduslikke migrante tuleb rikkumiste eest karistada ja nad siis Euroopa Liidust välja saata. Eriti ettevaatlik peab olema seaduserikkujatest nigeerlastega, sest Lagose maffia on sõnaühend, mis tekitab mujal Euroopas õudu, ning Nigeerias sündinud Boko Haram on üks verisemaid islamiäärmuslaste organisatsioone maailmas üldse.

Siseministeeriumi andmetel kasvas Nigeeria kogukond Eestis mullu 435 inimeselt 600-le. Nagu näha, on aafriklastel juba pind jalge all ja Nigeeria diasporaa kosub jõudsalt, kuigi kolm mooramaa meest jäid Soome hiilimisega vahele. Aga Eestisse nad ju jõudsid!

Siit tekivad küsimused – kuidas said aafriklased saabudes võltsdokumentidega kontrollist läbi? Kui paljud on saanud võltsdokumentidega juba sisse hiilida? Kui paljud neist kuuesajast Nigeeria kodanikust aga omavad reaalset õigust Eestis elada?

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused