Nimekiri täieneb veelgi: Eesti iseseisvuse õõnestamine Reformierakonna poolt on sihilik ja süsteemne

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Valdo Randpere tõttab alati naisbossile appi.

Kolme Reformierakonna liikme riigireetmise ettepanek Venemaa teemal polnud mingi juhus, nagu püüab jätta muljet erakonna esimees Kaja Kallas, kes on väidetavalt kõik need ettepanekud üle vaadanud ja heaks kiitnud, vaid partei sihikindel ja ettekavatsetud infooperatsioon.

Nüüd, kui põhiseaduskomisjon on kõikide nende üle 9000 parandusettepanekuga ühele poole saanud, ilmnes, et seal oli veel mitu sarnast Eesti julgeolekule ohtu kujutava küsimuse ettepanekut. Need kõik on üleval ka riigikogu koduleheküljel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Muudatusettepanekute hulgas oli ka

ettepanek teha rahvahääletus Eesti NATOst lahkumise kohta (esitaja Valdo Randpere);

ettepanek teha rahvahääletus, et Eesti algataks Nõukogude Liidu taastamise (esitaja Valdo Randpere),

ettepanek teha rahvahääletus, et Eesti kuuluks Venemaa mõjusfääri (esitaja Marko Mihkelson);

ettepanek teha rahvahääletus, et Eestis keelata hariduse andmine eesti keeles (esitaja Annely Akermann);

ettepanek panna rahvahääletusele, et võtta uuesti kasutusele rubla (allakirjutanud Signe Kivi).

Kõik need küsimused on riigi diskrediteerimiseks meile julgeolekupoliitiliselt kõige tundlikematel teemadel. Ja ühtegi neist pole ka tagasi võetud.

Huvitav, mida näiteks meie NATO liitlased arvavad sellest, et Eesti parlamendi kõige suurema erakonna tasemel mõlgutatakse mõtteid NATOst lahkumisest?

Nota bene! President Kersti „ma ei ole kunagi vait kui kaalul on meie julgeolek“ Kaljulaid vaikib endiselt.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused