Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Noorsotsid tahavad kohalike valimiste keskseks teemaks muuta LGBT agenda edastamise

-
20.09.2021
On selline homopartei.

Sotsid on küll tuntud vikerkaareparteina, kuid nagu Rootsi liberaalid olid kord hädas oma “vabameelste” noortega, nii läheb uusmarksistidel ka oma geinoortega – nood tahavad nimelt, et kohalikud valimised ei keskenduks mitte teedele, sotsiaalabile või linnaruumile, vaid puhtalt homoseksualismile.

“Eesolevateks KOV valimisteks võtsime koostöös LGBT+ KOV valimised 2021 aktivistidega vastu LGBT+ strateegia, millest lähtudes loome kohalikud omavalitsused, kus igaüks on kaasatud ja hoitud. Üheskoos loome kohalikud kogukonnad, kus meil kõigil on turvaline ja hea elada!” teatavad noorsotsid.

Needsamad noorsotsid korraldasid mõne aja eest Tallinnas Vabaduse platsil geide toetuseks meeleavalduse ja seal lõi üks noor naissots vastuprotestijat lahtise käega näkku – niipalju siis turvalisusest. Rohevikerkaarlased omakorda provotseerisid Tartus EKRE miitingul omakorda konflikti, mille läbiviija teatas meedias avalikult, et ta tahtiski vastasseisu.

Praegu räägitakse valimiskampaaniates pigem sellest, kuidas teha jalgrattateid, vältida ummikuid, kaotada lasteaia kohatasud, muuta linnaruum looduslikumaks, aidata elule jalgu jäänuid – noorsotsid aga venitavad vikerkaart nagu kummi.

Selliste noorte tegeliku tausta määrab ära ühe LGBT kogukonna koordinaatori Eva Marta Soku lapsik rõõm: “Kuidas lihtsalt ja efektiivselt inimesi närvi ajada: pane artikli pealkirja korraga LGBT ja sõna kristlased, toimib 100% (lopuks ometi mu artikli all ka vihased kommentaarid JESS)”. Nad tahavad sõda, mitte rahu.

Rootsi liberaalid pidid kord ümber lükkama oma noorte soovi, et seadustataks nekrofiilia ja insest – Eesti sotsid vist oma noortele kätt ette ei pane. Kasvõi lihtsalt selles mõttes, et omavalitsustes on suuremaidki muresid kui vikerkaareprobleemid.

Huvitav, kui paljud eestlased sooviksid KOV valimiste peamiseks teemaks seda, kas kõnnitee peaks olema praegune “sebra” või siis vikerkaarevärvides, nagu on LGBT Tallinnas nõudnud.

“Mul on tunne, et sotsid kaotanud traditsioonilise töölisklassi valija. Kas nende nišiks on jäänud ainult noored, kellele on oluline rohepööre ja LGBT-teemad?” küsib ka ERR-i ajakirjanik Urmet Kook.