Noorte tüdrukute soovahetuse tragöödiad saavad vundamendi juba ka Eestis

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Ilmselt saavad kõnealused ideed alguse sellistelt üritustelt.

Sotsiaalmeedias liigub ühe lapsevanema murelik kiri – tema transsooline tütar kavatseb sugu muuta ja teeb ettevalmistusi kauniski kahtlases seltskonnas.

“Tean isiklikult praegu kolme tüdrukut, kes soovivad hormoonraviga alustada. Nad on üks sõpruskond. Eesti LGBT nõustab lapsi ilma vanemate teadmata. Lastega räägivad nn. kogemusnõustajad, kes on 18 -19 aastased transsoolistena ennast identifitseerinud noored,” kirjutatakse postituses.

Tütar on väidetavalt juba ammu LGBT-ga seotud ja talle on soovitatud vanematele soomuutmisest mitte rääkida, et ei tuleks vastuseisu. Soovitatakse “toetuda pigem neile, kes on toetavad, ehk siis “kogukonnale”. LGBT korraldab üritusi, kus siis juriidiline pool, hormoonravi ja nõustajad on lahti seletatud ja antakse edasi ka inimeste kontaktid, kelle poole peaks pöörduma.

“Tütre psühholoog (terapeut, kel puudub kutsetunnistus) suunas meid vanematena LGBT “spetsialisti” poole, (Eesti LGBT terapeut, kelle kontaktid on nende lehel, ei oma samuti kutsetunnistust), kes meid siis oleks harjutanud selle mõttega. Kui olime üheselt vastu, otsis psühholoog koos oma juhendajaga võimalusi, et vähendada meie osalust lapse kasvatamisel. Soovitas tütrel kaevata lastekaitsesse meie vastu ja tal oli ka edu perekonna vahele kiilu löömises. Kuni tänase päevani ei ole minul võimalik tütrega neil teemadel enam rääkida…” kirjutab lapsevanem.

Vanemad on mures, sest “19% soovahetusoperatsiooni läbinud patsientidest teevad hiljem enesetapu. 80-95% lastest (erinevad uuringud) taandub soodüsfooria spontaanselt 18-19 aasta vanuselt.”

Et kogu see lugu väljamõeldisena ei tunduks, vahendavad Uued Uudised Postimehe reklaamilugu tänavu 16. aprillist: “Šokeeriv erisaade «Globalistid või natsid»: Rootsis on plahvatuslikult tõusnud noorte soovahetajate hulk”.

“”Rootsis viibimise ajal lahvatas sealses meedias skandaal. Nimelt selgus, et viimase kümne aasta jooksul on plahvatuslikult tõusnud noorte teismeliste tüdrukute arv, kes tahavad oma sugu muuta. Raviks kasutatakse hormooni ja tagasiteed enam pole. Nüüd on tekkinud paras hulk noori, kes kahetsevad ja süüdistavad riiki, et neid on kasutatud katsejänestena,” avalikustab Elo Mõttus-Leppik, millest saates veel juttu tuleb.”

Eesti politseil ja terviseametil oleks viimane aeg võtta kontrolli alla see, mis toimub kogukondades, kust sellised asjad alguse saavad, ja kas soomuutmise nõustajatel ikka on mingisugunegi õigus ja tase noorte valikuid suunata.

Kirja saab lugeda FB-s, samuti eriküljel, soovitame ka Objektiivi sarnast lugu.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused