Opositsioon pommitas kaks tundi peaministri kohusetäitjat Mart Helmet, ministrid Jaak Aab ja Tõnis Lukas istusid vaikselt ja mornilt

Eesti,
©UU
Mart Helme oli Riigikogu infotunnis siseministrina peaministri ülesannetes.

Kolmapäevases valitsuse infotunnis olid Riigikogu saadikute küsimustele vastamas siseminister Mart Helme peaministri ülesannetes, kultuuriminister Tõnis Lukas ja riigihalduse minister Jaak Aab, kuid vastata sai ainult Mart Helme.

Veidi enne kella kahte pärastlõunal lõpetas Riigikogu esimees Henn Põlluaas infotunni, lisades: “Lõpetan selle küsimuse käsitlemise, rohkem me ajanappuse tõttu ülejäänuid käsitleda ei jõua. Aga mul on teile südamele panna, lugupeetud opositsioonisaadikud: te näete kõik, meil on siin kolm valitsuse liiget, kolm ministrit, palun ärge raisake ülejäänud ministrite tööaega sellega, et te lasete neil lihtsalt siin istuda ja jätta nende muud tööülesanded täitmata. Nii et aitäh kõikidele osalemast! Infotund on lõppenud.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kokku esitati 41 küsimust ja kõik siseministrile peaministri ülesannetes Mart Helmele. Küsiti ka asjalikke küsimusi, sealhulgas mõned erakonnakaaslaste poolt, kuid enamik päringutest olid suunatud EKRE ja Martin Helme pihta, olles toonilt provotseerivad ja vaenulikud. Intrigeerivamateks teemadeks olid Marine Le Peni külaskäik, Mart Helme sõnad ERR-i reporteri Maria-Ann Rohemäe kohta ning rahvuskonservatiividele külgekleebitav naistevastase vägivalla soosimine.

Kaks tundi saadikute ees püsti seisnud peaministri kohusetäitja Mart Helme pidas vapralt vastu nii jaluloleku kui ka verbaalse turmtule opositsiooni poolelt.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused