Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Päeva sõel (med): Kaja Kallas väsis sootuks; eesti LGBT mingu karantiini; Haapsalust algas Eesti deafrikaniseerimine; vene isa päästis oma 8-aastase tütre Austraalia lesbide käest; Eesti poolt ärapõlatud Kirkorov esineb Krimmis „kangelastele“

25.07.2022

Eesti peaminiisevalitseja Kaja Kallas läks täna puhkusele, kõigest nädal pärast uue valitsuse tekitamist.

Iseenesest hea uudis, sest ka eesti rahvas vajab hädasti seda kahenädalast puhkust Kaja Kallasest. Annab lootust ka see, et iga Eesti töörügaja võib nüüd töölt erru minna, siis jälle ennast tööle vormistada ja kohe lahkuda puhkusele. Vanasti pidi selleks ikka eelnevalt pikalt tööd rügama. Kuid positiivne on ka see, et KK-t asendab resoluutne ja tark konservatiiv Urmas Reinsalu – kahju ainult, et ta on rahvuslikke huve reetnud erakonnast. Seega paraku samasugune.

Aga head puhkust siis!

Tütrel väsinud on jalad

paraku,

tüdruk turtsub, tüdruk halab –

puhaku!

Tema toimetulev isa

otsib talle rahalisa.

Äiu, kussu, pai –

Baju-bai!

Viis on siin: Колыбельные песни для детей | Спят усталые игрушки – YouTube

+ + + + + + +

Ajal, kui väsinud „kondori rasvases ajus küpses üks kavatsus“ (Ruja), kuulutas Maailma terviseorganisatsioon (WHO) nädalavahetusel ahvirõugetega seoses välja üleilmse hädaolukorra. Juhtumite arv ületas 16 000 piiri. Ilmselgelt ei päästnudki inimesi WHO salakaval plaan nimetada ahvirõuged ümber, et see nimetus enam aafriklasi ei solvaks.

Aga see on esimene kord pärast 2020. aasta koroonapandeemiat, kui WHO kuulutab välja hädaolukorra. Selle peadirektor dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus (heebrea Jeesus?) ütles, et „nakatumise oht on Euroopas suur, ülejäänud maailmas mõõdukas“, kirjutab Wall Street Journal.

See on äärmiselt huvitav, et Euroopas on kõige rohkem ahvirõugeid, nii et tekkib küsimus, et palju siis Euroopas ahve elab? Ilmselt nüüd siis palju ja iga päevaga aina rohkem.

„Ahvirõuged, mida varem tuvastati väljaspool Aafrikat väga harva, on viimastel nädalatel levinud tuhandetele inimestele kümnetes riikides, peamiselt teiste meestega seksivate meeste seas. Väljaspool Aafrikat olnud juhtumite hulgas ei ole surmajuhtumeid teatatud, kuid Aafrikas on alates aasta algusest surnud viis inimest. Epidemioloogid ütlevad, et viirus, mille levikuks on vaja tihedat kontakti, kasutab tõenäoliselt ära tihedaid sotsiaalseid ja seksuaalseid võrgustikke meestega seksivate meeste seas,“ vahendab MinuAeg.

Seega peaks eesti valitsus võtma vastu otsustavad meetmed, kasutades koroonaaja piirangute kogemust: geid käigu maskides, kummikindad käes, või istugu kodus; väljastpoolt saabuvad omasooiharad mehed mingu kohe kuuks ajaks karantiini, homoklubid kinni, LGBT propagandakeskused saata kukele ehk kollektiivsele puhkusele, sotsiaalministeerium desinfitseerida.

+ + + + + + +

Muidugi ei tohiks sealjuures kedagi diskrimineerida, sest mehe soov seksida teise mehega on inimõigus, samas kui nendega kokkupuutuvate inimeste tervis ei ole. Ja ei tohi, et Aafrikast pärit ahvide rõugeid saaks kasutada rassilise diskrimineerimise ettekäändeks.

Näiteks Lääne Elu teatas täna hommikul, et Haapsalus asuv Africa pubi on nimetatud ümber.

„Uued omanikud valisid söögikoha nimeks Puhvet Kapp. Africa pubi nime all edasi tegutseda polnud nende arust mõistlik. „Meie jaoks oli nimi Africa tihedalt seotud keldrikorrusel tegutseva klubiga Africa,” ütles Puhvet Kapi turundusega tegelev Britta Sool. Klubiga pole Kapi omanikel aga mingit pistmist. Pika arutelu ja sõnamängu järel saigi söögikoht nimeks Puhvet Kapp. „See nimi kajastab koha olemust, stiili ja toitu. Nimi oli tegelikult üks keerulisemaid asju, millega me rinda pistsime,” nentis Sool.“

Äkki said omanikud „nimega rinda pistmas“ valesti aru WHO-st, kes tahtis nimetada ümber aafrika ahvirõuged, mitte Africa pubi, kus too „heebrea Jeesus“ pole käinudki. Aga mindi sallimatult Eesti deafrikaniseerimise teed ja ahistati ka latentseid homoseksuaale, sest kui sa lähed Puhvet Kappi ja pärast lahkud seal, siis oled ju vastu oma tahtmist kapist väljunud.

Aga kõik on loogiline – puhvetkapis peabki soola alati olema.

+ + + + + + +

Sankt-Peterburgi linnakohus otsustas rahuldada Leningradi oblasti elaniku apellatsiooni: mees ei tahtnud, et tema väikest tütart tagastatakse Austraalias elavale LGBT-emale Maria Grace’ile ja peitis tüdrukut pikemat aega. Järgmine istung toimub Viiburi kohtus.

Linnakohtute ühinenud pressiteenistus täpsustab: lapse isa väitis, et ema peres kannatas tüdruk seksuaalvägivalla all. Isa soovib piirata oma endise naise vanemlikke õigusi ja mõista temalt välja alimendid tütre ülalpidamiseks. Mai lõpus otsustas Viiburi rajoonikohus arreteerida tüdruku 29-aastase ema, kes elab Austraalias oma naisega lesbilises abielus.

Hetkel 8-aastane tüdruk sündis Austraalias, kuid isa viis ta Venemaale pärast seda, kui sai teada, et „ema“ kaasab last LGBT iseloomuga seksimängudesse. „Ema“ aga pöördus omakorda kohtusse, süüdistades endist meest homofoobias ja kaevates, et ta ei luba näidata tüdrukule LGBT-videosid ja transgenderite show’sid, suhtub eitavalt samasooliste abielude propagandasse ja ei lase lapsel areneda ebatraditsiooniliste seksuaalsuhete vaimus.

+ + + + + + +

Filipp Kirkorov, laulev homopaabulind Venemaalt, kelle üle murti Tallinnas nii palju piike – kas lubada padurašisti siia esinema või mitte – ei lase nina norgu ja põrutab hoopis Krimmi, et esineda „sõjakangelastele“ homme ja ülehomme, 26. ja 27. juulil Jaltas ja Feodossias.

Nagu teatab kanal „Krõmski“, külastab Kirkorov ka sõjasanatooriumi ja sõjahaiglat, mille puhul avaldas gigalääge pöördumise, kus ütles: „Ma nii tahan näha kõiki krimmilasi! Kuid eriti ootan kõiki meie kangelasi! Ma kutsun oma kontsertidele meie haavatuid, meie sõjaväelasi, kes taastavad tervist Krimmi sõjaväehaiglates ja sanatooriumides. Venemaa on Suur Riik! Ootan teid!“

https://t.me/krimski/75881

Eesti on aga väike riik ja loodetavasti ei mahu sellised tegelased enam meie tillukesest uksest sisse.

Ivan Makarov