Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Päeva sõel (med.): Läänemets juba jälle jagab võõrast raha; miks ikkagi piinati Tartu kaua-võib-praidil homokoera; eesti Schröder nägi oma vaimusilmas Borni ja Netšajevat asjal käimas; Nižni Tagilis tulistati tankist läbi majakatuse sodiks venelaste külmkapp

-
29.08.2022

Margareth Thatcher kunagi ütles midagi selles vaimus, et sotsiaaldemokraatia on muidu tore asi, aga häda selles, et võõras raha saab ükskord otsa. Eesti sotsid said natukeseks ajaks võimu juurde ja jääb mulje, et nad tahavad jõuda raisata ära seda teiste inimeste rahakest võimalikult palju, eriti aga mõttetute asjade peale.

Postimees avaldas loo „Lauri Läänemets: Narva volikogu võiks liikmetele intensiivse keeleõppe organiseerida“, kus SDE juht pakub jälle reumaatilistele lammastele suure raha eest balleti õpetamist.

Neid tegelasi aitaks selles küsimuses ehk intensiivne ajuteraapia, aga see selleks. „Kiirema lahendusena pakkus Läänemets välja, et Narva volikogu võiks ka ise initsiatiivi võtta ning alustada näiteks sellest, et saata praegune koosseis keelekursustele. Vajadusel saaks seda teha kasvõi linna raha eest, kui volinikud selle eest ise tasuda ei soovi,“ kirjutab Postimees.

Jah, äkki keegi nendest tankifiilidest tõesti ei soovi maksta ise EV riigikeele õppimise eest, valdav enamus aga on kindlasti juba vajamineva summa kõrvale pannud ja ootab kärsitult et see „keeleinkvisitsioonile“ üle kanda.

Siseminister mängib siin naiivset unistajat ja see oleks isegi armas, kui ei üritaks samal ajal oma punetunud kätt rahva taskusse ajada, et siis meie eurod rõõmsalt tuulde loopida.

Isegi Stalnuhhini sugulased ei raatsinud maasturi eest oma raha välja käia ja ta liisis juraka kuluhüvitise eest. Kas sellised inimesed jätaksid kasutamata võimalust nende poolt vihatud eestlaste riiki lüpsta ja õõnestada? Jätke jutt, sotsid!

Need Narva volinikud ei räägi eesti keelt mitte rahaliste raskuste pärast, vaid sellepärast, et ei tahtnud. Kuna see oleks nende jaoks alandav. Sellepärast et nad on peaga vene telekakastis ja arvavad, et elavad Venemaa linnas, mis asub arusaamatuse tõttu Eesti territooriumil. Sellepärast et nad on ülbed šovinistid ja sovetid, keda valisid nendesugused Venemaa kodanikud. Nad on tankiusku ja ei hakka mitte mingit keelt õppima isegi kui te maksate nendele selle eest peale. Nad võtavad raha vastu ja vastavad küsimuse peale „no kuidas läheb?“ endiselt „чего-о-о?!“ Kuna nad ei taha isegi nimetada ümber Tiimanni ja Daumani tänavaid, kuigi need tüübid lasid tappa eestlasi labidatega ja laibad visata Kreenholmi peldiku fekaalide hoidlasse. Sest nad on ise hinges samasugused sitapead ja te tahate veel nende peale täiendavalt raha raisata, et nad saaksid seal tunnis õnnetu õpetaja üle oma šovinistlikke nalju heita ja ise selle peale naerda nagu hobused.

Nad ei õpi ja ei räägi eesti keelt täiesti jultunult nii nendele omasest laiskusest kui ka põhimõtteliselt, saage sellest juba ükskord aru. Sest neid valisid Putini alamad, kes võivad ju olla head ja töökad inimesed, aga on kodanikele kohaselt truud oma riigile, mis on Eesti suhtes vaenulik. Nii lihtne see ongi, seltsimeeshärra Läänemets, kes te juba tahtsite neid ära osta uue haigla ja madala soojahinna eest.

Lõpetage oma demagoogia, ärge sirutage jälle kätt võõra raha järele – lihtsalt tehke teile usaldatud korrakaitsetööd.

+ + + + + + +

Saksamaal avaldavad zoofiilid aga meelt, nõudes riigi loomakaitseseaduse tühistamist, mis keelab igasugused seksuaalsuhted inimeste ja loomade vahel.

Nagu teatab täna Vanglaplaneet, Baieri zoofiilid korraldasid selleks avaliku meeleavalduse “Zoophilia Pride March” (zoofiilide uhkuse marss), millega nõuavad enda tunnustamist.

Ühe meeleavaldaja sõnul on täiesti võimalik luua loomadega armastav seksuaalsuhe ja tegelikult on “sellist suhet palju lihtsam luua just loomadega kui inimestega.” Seda rääkis mees, kes oli meeleavaldusel koos oma kurnatud ilmega koeraga.

Siin tuleb küll meelde, kuidas 11. juunil toimus Tartus äärmushomode marss, millest võttis osa tuhatkond inimest ja mitu homodeks riietatud ja palavuse kätte surevat koera. Miks need koerad seal olid, ei julge küsidagi, aga isegi loomakaitsjad ei astunud välja nende sellise jõhkra väärkohtlemise vastu.

+ + + + + + +

Kuidagi märkamatuks jäi Eesti oma Gerhard Schröderi ere esinemine EPL-is: „Marko Pomerants: millal toimub kontakt? Korraldame ettekandjatele iga-aastased kriisiõppused.“

Antud hea poliitiku näoilme on alati olnud selline, nagu oleks tema ninna jõudnud mingi mitte eriti meeldiv aroom. Pole ime, et ta hakkas lõpuks vene gaasiga tegelema.

Seekord räägib ta aga hoopis Eesti restoranidest: „Kuidas mitte saada kehva väljassöömise kogemust? Vastus on lihtne. Ära mine välja sööma. Selle lahenduse nõrk aspekt on see, et siis jääd ilma ka positiivsetest elamustest. Need ootavad sind igal juhul kusagil. Mind on need tabanud tänavu vähemasti viiel korral. Ma ei võta arvesse päevaprae söömist. Head restoranis käiku võtad kui head teatrietendust. Lavastaja on panustanud, lavakujundus on paigas, näitlejad on usutavad. No see peab aplausiga lõppema. Kahjuks on aga liiga palju niru teenindust ja see ei tule minu pirtsakusest või väga kõrgetest ootusest. See jaguneb ühtlaselt üle Eesti. Tahan nagu selles lendamise laulus: „Tahan hästi, et asi saaks aetud.“ Pealegi soovid seda ju oma raha eest,“ pajatab Pomerants.

No pole mingi ime, et kui klient istub laua taga sellise virepilli näoilmega, võivad ettekandjad kohkuda ja tõesti teha ka vigu. Kaugeltki mitte kõik eestlased ei saa endale lubada toitumist restoranides, eriti „oma raha eest“. Muidugi on olemas ka „niru teenindus“, aga eksisteerivad ka nirud ja skandaalsed kliendid. Olen küll haruharva käinud restoranis ja ausalt öeldes mitte oma raha eest – söökide ja jookide eest on maksnud presidendikantselei, peaminister ja ka George Soros, mille eest kõigile nendele suur aitäh – aga kuidagi nii juhtus, et halva teenindust ei ole ma „ühtlaselt üle Eesti“ mitte kunagi trehvanud.

Mõni käib teatris puhveti pärast, mõni aga, nagu näete, külastab restorane teatrietenduse pärast. Mõlemal korral aga tuleb füüsika seadustest kinni pidada ehk maos peab olema ruumi roogade jaoks. Nii et on tarvis seda vaba ruumi sinna õigeaegselt tekitada.

Peab härra Pomerantsile au andma: ta on sellelegi mõelnud ja osaleb aktiivselt kuivkäimlate suurprojektis. Youtube’is on olemas värske video, kus eesti Schröder räägib põhjalikult kuivkäimlate rollist, valust ja võlust.

„Küsisin oma töökaaslaste käest, et öelge ühe sõnaga, mis on siis see emotsioon või tunne, kui te mõtlete sõnale „peldik“ või „välikäimla“, ja siis töökaaslane Kristin ütles, et „vastik“. Ja tema emotsioon oli päritud kuskilt Viljandist, tema noorpõlvest, kus nüüd siis ühismaja hoovis oli see koht on ju, kapa (nii tekstis – IM) peale kasutada on ju, ja selles mõttes võib teha ju etteruttavaid järeldusi, et ega seal pole vahet, kumb prillaud on täis lastud – kas siis vesipeldiku oma, või WC oma, või siis kuivkäimla oma, et mõlemal juhul on tulemus kehva,“ ütleb härra Pomerants ja jätkab sama värvikalt ning jõuab järeldusele: „mina isiklikult olen veendunud – head mõtted saavadki sündida ainult välikäimlas…“.

No siis tuleks kogu kiiruga kokkutraageldatud valitsus sinna saata…

Kuna naiste nimed on ju puhas romantika, siis Kristin ei jäänud ainukeseks kuivkäimla muusaks ettekandja jaoks. Marko Pomerants mainis seoses peldikutega veel Kaja Kallast ja tema valitsust, aga eriti keskendus muidugi kenade popstaaride loomulikele vajadustele.

„Guugeldasin natuke ja selgub, et tõepoolest saab teha väga erinevaid asju ja leidsin sellise tsitaadi: lõbusa seigana avaldab Elina, et „lugu valmis hoopistükkis mõnusat vaadet vaadates ja soojendusega prillaual istudes. See oli lihtsalt nii hea, et olin nii rõõmus ja laulusõnad tulid.“ Ja kui ma mõtlen Elinate peale, siis variante on vähemasti kaks on ju – üks on pärit jällegi meie enda Tapa vallast, võiks olla Elina Born on ju – pole õige vastus – jääb üle veel kes – Netšajeva eks ole. Nii et tema tegi ka vähemasti kolm asja sel päeval – nautis vaadet on ju, tegi laulusõnu ja… ju tal oli mingi muu põhjus ka sinna tulla.“

Mõni paigaldab salaja naiste wc-sse kaamera, mõni kasutab oma kujutlusvõimet.

  1. Avamine Marko Pomerants – Vesi ja käimla maatingimustes – YouTube

+ + + + + + +

Ukraina sõda jõudis Nižni Tagili, kus selle linna Dzeržinski rajoonis tabas tankimürsk suvilat, läbistas selle katuse ja tabas täpselt pere külmkappi, lõhkudes selle sodiks. Õnneks ei olnud mürsus lõhkeainet.

Nagu kommenteerivad vahejuhtumit venelased ise, „no küll on ameeriklased andnud ukrainlastele võimsaid relvi – tabavad sihtmärgi isegi Uuralil!“

Selgus, et mürsk oli tulistatud välja siiski kohaliku tehase „Uralvagonzavod“ territooriumilt. Selliseid „vaguneid“ seal praegu valmistataksegi.

Tehas tunnistas viga ja lubas maja ära remontida, hävitatud sihtmärgist ehk külmkapist juttu ei olnud.

Ivan Makarov