Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Päeva sõel (med.): uus tank juba sõidab kohale omal jõul; ETV paljuneb pooldumise teel; Peterburgis vägistas järjekordset naissõitjat järjekordne tõmmu taksist; üks eesti šaktišamotailo ajab teist taga

-
05.09.2022

Eilsele „Sõelale“, kus oli juttu sellest, kuidas ETV saate „Hommik Anuga“ reklaamis lubati Katri Raiki koos bõliinaga sellest, kuidas ta kangelaslikult võitles tanki vastu, reageeris tuntud intellektuaal ja IT-geenius Karl Olaf Rääk, kes kirjutas: „Vaadates Raiki vägilaskuju saate reklaamklipis, hakkasin tankile kaasa tundma… sellel polnud mingeid väljavaateid“.

Tänane uudis aga on selline, et Ivangorodis püstitatav tank T-34 sõidab omal jõul läbi elukvartalite, möirates ja peeru lastes, nagu tema suguvennad sõidavad praegu Ukrainas üle viljapõldude ja inimeste.

Leningradi oblasti valitsus avaldas video tossavast tankist täna hommikul. Täpsustatakse, et see tank osales ka paraadidel Moskva Punasel väljakul.

Tank tossab siin (video): https://www.fontanka.ru/2022/09/05/71628710/

Saatke sinna palun Katrin Raik, ta võitleb ka jaanilinlased sellest õudusest vabaks.

Riigitelevisioon teatas täna järjekordsest oma programmi tõhustamisest, mis peaks oluliselt parandama vaatajate informeeritust ja laiendama nende silmaringi: alates tänasest, 5. septembrist, on päeva kokku võttev “Aktuaalne kaamera” kell 21 eetris nii ETV-s kui ka ETV2-s.

On meeliülendav, et täiendava raha eest hakatakse pärast kopitanud korduste tulvil telesuve tõsiselt tööle ja aktuaalse informatsiooni kogust suurendatakse kohe kaks korda! Kuna mõlemad riigikanalid on kõigile ühtemoodi tehniliselt saadavad, antakse inimesele vaba valik – kas vaadata AK-d ETV-st või ETV2-st. Ka võib panna tuppa kaks telekat ja jälgida AK-d mõlemas kanalis korraga. Kujutage ette, vasakliberaalne propaganda on tänasest topelttõhususega, kusjuures ei ole vaja selle peale täiendavalt kulutadagi, vaid saab kulutada säästetud raha järjekordsele teletöötajate reisisaatele.

Selline ETV progress meenutab üherakuliste organismide ehk protistide pooldumist või pungumist, kui ühest isendist saab mitu täiesti identset. Iga jumala päev avatakse ERR-is mingi uus portaal või kanal, nii nagu sigivad mittesugulisel teel amööbid või pruunvetikad. Sellist vett tuleb enne joomist keeta, nagu Indias, või varsti on terve teie maks neid elukaid täis. Aga hea see, et üherakulised on tänu pooldumisele praktiliselt surematud ja nii juba 3,5 miljardit aastat. Nii et ka ETV ja Roose on surematud. Paigutame nende sisse meie sõnumikapslid kaugetele tulevastele põlvkondadele!

ETV meenutab nüüd laia telekate valikuga elektroonikapoodi, kus palju ekraane näitavad korraga ühte ja sama pilti. Aga saavutatul ei tohiks peatuda: jälle käivad jutud uue telemaja ehitamisest, mis varjaks küll ümberkaudsetele elanikele igasuguse päikese ja ka kuupaiste, kuid see-eest saaks näha saatejuhtide nägusid korraga mitmel kanalil, HD-s ja mitte HD-s, kuulata oma lemmikuid kvadrohelis ja jälgida stereopildis.

Eriti vahva oleks mitmekordselt näha, kuidas Johannes Tralla välismaal mootorrattaga sõidab ja Milderite pere Tais burgereid näost sisse ajab.

+ + + + + + +

Eestis on taksojuhtidega asjad nii, nagu on: korralike kohalikega konkureerivad nüüd umbkeelsed ja agressiivsed sisserändajad. Oma naisreisijaid on vägistanud juba Sudaanist ja Egiptusest pärit neegerjuhid, nädalapäevi tagasi tahtis seda teha ka üks temperamentne mägedepoeg Gruusiast. Kindlasti laieneb lähiajal see geograafia veelgi.

Sankt-Peterburgis on aga politsei juba väsinud välja sõitmast kõikidesse migrantide poolt sooritatud vägistamiste kuriteopaikadesse.

Järjekordsest võõrtaksojuhi kuriteost teatab täna infoagentuur „Agentstvo žurnalistskih rassledovanij“: 34-aastane Nevski rajooni elanik pöördus politseisse kella 5 paiku hommikul. Naine selgitas, et kutsus kell 4 endale takso kasutades Yandexi mobiilirakendust (õnneks aeti see spioneeriv jõuk Eestist hiljuti minema), et sõita koju. Reisija oli purjakil ja taksojuht sai tast kergesti jagu. Ohver pöördus haiglasse ja fikseeris saadud vigastused ning sai meditsiinilist abi.

Päeval peeti kinni ka kahtlusalune, kelleks osutus 30-aastane Kirgiisia kodanik, kel on Leningradi oblasti ajutine elamisluba.

Erinevus rikastas toorest jõudu kasutades järjekordse valge naise.

Neevalinna ksenofoobsed kommentaatorid soovitavad järgmist turvalisuse tagamise moodust: „Palju võib korrata: nõudke, et taksojuht oleks slaavlane. See pole muidugi 100% garantii, aga ikkagi…“.

Rassistlik ja sallimatu soovitus, aga kui on kaks valikut – vägistatud saada või eelistada slaavlast – siis parem juba olla sedasorti rassist, kui todasorti ohver. Ausalt.

+ + + + + + +

Aga eesti meedia juhul ei aita ka see, et kõik seal on soomeugrilased, sekka mõni juut ka: meie kallis kodumaine meedia n…ib sinu ajusid perverssemail moel igal sammul.

Kroonika-Delfi avaldas täna loo „Uus nägu: MyHits palkas Jüri Pootsmanni asendajaks vastuolulise suunamudija peika“.

Milline nostalgia: kunagi ju ka avaldati küla lehmalauda teadetetahvlil uudist, et meie kolhoosi raadiosõlmes on toimunud staarsaatejuhtide muudatused – traktoriste armastanud partorgist traktoristi asemele tuli teadustajaks mööda küla paljalt jooksva kultide mudija Maška praegune peig komsorg Petka.

„Indrek Vaheoja ja Kristina Pärtelpoja kõrval hakkab nüüdsest kuulajaid äratama Roomet Poom. Võib arvata, et suurem osa eestlastest ei ole varem antud nime kuulnudki, kuid Eesti suunamudijaid jälgivad inimesed teavad, et tegemist on Palja Porgandina tuntuks saanud Cassia Shakti Šamotailo (enne Merilin Taimre) elukaaslasega,“ kirjutab Kroonika.

Mikspärast peaksid inimesed jälgima suunamudijaid?

Ja toimetaja võiks ju uuesti läbi lugeda, mida ta siin kirja pani: vastuolulise suunamudija Palja Porgandi ehk Cassia Shakti Šamotailo alias Merilin Taimre elukaaslane Roomet Poom.

Palju teid seal on, šaktišamotailod, ise olete kokku lugenud?

See oleks nagu Lermontovi poeemis „Borodino lahing“ – „Jäid hunnikusse mehed, täkud…“.

Ivan Makarov