Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Parempoolne” suurärimees rohepöörde kasulikkusest – saab “massiivselt” rikastuda

29.08.2021
Isamaad võib ainult õnnitleda – ühtsust lõhkuvad intrigandid said sule sappa. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Kui armuasjades räägitakse ikka, et “Otsige naist”, siis suurärimeeste puhul on õigem soovitus “Otsige raha!”

Mõne aja eest Isamaa separatistliku “parempoolsete” rühmitusega ühinenud suurärimees Joakim Helenius ütleb oma FB-postituses otse välja, et loodab “massiivselt” rikkaks saada.

“Euroopa Liidu rohelepe on maailma jaoks vajalik ja arvan, et igaühe kohustus on seda toetada! Eesti jaoks rohepööre on vajalik, aga ka massiivne võimalus rikkamaks saada,” kirjutab ta.

Suurärimehed näevad ennekõike raha ja seda liigub kliimameetmetes kõvasti – on vaja ainult ümber orienteeruda ja hakata ise liikuvaid rahavooge haldama. Igast asjast annab kasu lõigata ja miks peaks kliimameetmed erand olema – piltlikult võttes, kes enne müüs söekatlaid, hakkab nüüd tuulegeneraatoreid müüma, ja raha ikka tuleb.

Kliimameetmed annavad kahtlemata paljudele võimaluse “massiivselt” rikastuda ja siis tuleb vaid “parempoolsuse” sirm ette tõmmata ja selle varjus raha kokku roobitsema asuda. Sest ahistavate kliimapiirangutega ei hakka ühiskonnad päris kindlasti rikastuma, ikka üksikisikud.

Reaalsuses on kliimameetmed tugevalt majandusi ahistavad, aga keegi lõikab ka neist kasu, nii poliitiliselt, majanduslikult kui ka ideoloogiliselt.