Parvel Pruunsild – suurettevõtja, kes usub uude loodavasse valitsusse ja EKRE-sse

Eesti,
©Arno Saar/ Õhtuleht
Bigbanki juhtivad inimesed on ennast sageli tasakaalukate inimestena näidanud.

Eestis on inimesi, kes ei lähe üldise hüsteeriaga kaasa, ja üheks selliseks on Bigbanki omanik Parvel Pruunsild.

Oma intervjuus Eesti Ekspressile ütleb ettevõtja, et ühel päeval veel tänatakse Jüri Ratast selle eest, et ta julges riigimehelikult paljukardetud EKRE valitsusse kutsuda. Tema näeb, et konservatiivne Eesti rahvas saab nüüd endale rahvusliku, konservatiivse, rahuliku ja stabiilse valitsuse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“2–3 aasta pärast saadakse aru, kui oluliselt vähendas Ratas oma sammuga ühiskondlikku lõhet. See, mis praegu ajakirjanduses toimub, on totaalne hüsteeria,” lausub ta.

Parvel Pruunsild arvab, et Eesti hädade üheks põhjuseks on nn Euroopa liberaalsete väärtuse pealesurumine, millega hakati väärtusruumi jõuga nihutama, selle asemel et arenguid rahulikult suunata. “Liberaale on vaja, nad pakuvad välja erinevaid uusi asju. Kuid konservatiivid peavad otsustama, mida nendest valime,” soovitab ta.

Pankur soovib uuelt valitsuselt, et Eesti riik segaks ettevõtjaid võimalikult vähe, et õigusruum liiga kiiresti ei muutuks ja et kehtestaks maksurahu. Tema hinnangul ei vaja ettevõtjad mitte toetusi, vaid just võimalust ise tegutseda.

Parvel Pruunsild rõhutab, et rahvuskonservatiivide pääs valitsusse annab väljundi väga suurele hulgale riigivõimus ja arengutes pettunud inimestele,  EKRE aga saab näidata, kas neist on riigi valitsemisel asja. “EKRE valijate häält on kuulda võetud ja neid ei ole surutud nurka. Ühiskonnad, kus mingi grupp inimesi kusagile nurka häbenema pannakse, on alati kokkuvõttes kehvemas seisus,” sõnab ta.

EKRE valitsusse jõudmist on ettevõtjad varemgi toetanud, kusjuures erakonna toetajate seas on alati olnud üks suurem grupp, mida formuleeritakse kui “ettevõtjad, iseendale töö andjad”.

Bigbank pälvis paljude konservatiivsete inimeste lugupidamise 2014. aasta detsembris, kui Swedbank küsis paari Twitteri geisäutsu peale Aadu Luukase fondile antud 5000 eurot tagasi, sest fond pidas missioonipreemia vääriliseks Sihtasutust Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks. Siis leidis Bigbank selle summa fondile omadest vahenditest.

Allikas: Eesti Ekspress

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused