Pärast esmaspäevast meeleavaldust on EKRE saanud ligi 50 liitumisavaldust ja liikmete arv ulatub nüüd juba 8700-ni

Ilmselt mõjub selline meeleavaldus migrantidele hirmutavalt, kuid see ei tähenda mitte rassismi, vaid muret oma maa pärast.

Kui ülejäänud erakondade liikmete arv kahaneb, siis Eesti Konservatiivne Rahvaerakond selle mure üle kurta ei saa. Pärast ÜRO migratsioonipakti vastast meeleavaldust liitus erakonnaga nelja päeva jooksul ligi poolsada inimest.

“Kuigi sotsid üritasid oma räpaste provokatsioonidega meie üritust lõhkuda, siis rahva huvi uue, ausa ja rahva huve kaitsva poliitika vastu näib kasvavat,” ütles esmaspäevase miitingu üks organisaatoreid EKRE juhatuse liige, Põhja-Tallinna piirkonna juht Urmas Espenberg. “Oleme ainuüksi viimase nelja päeva jooksul pärast meeleavaldust saanud ligi 50 liitumisavaldust, mida nüüd vastavalt erakonna põhikirjale menetletakse.”

Kui nädal aega tagasi oli erakonna liikmeid 8634, siis nüüd hakkab arv lähenema 8700-le. “EKRE on tõeline rahvaerakond ja kasvutrend näitab selgelt meie populaarsuse kasvu just rahva hulgas, mida pole võimalik tasalülitada ei valitsevate kartellipoliitikute laimu ega peavoolumeedia valedega,” lisas EKRE Põhja-Tallinna piirkonna juht.

UU

Kommentaarid