Pärast esmaspäevast meeleavaldust on EKRE saanud ligi 50 liitumisavaldust ja liikmete arv ulatub nüüd juba 8700-ni

Eesti,
- Updated
©UU
Ilmselt mõjub selline meeleavaldus migrantidele hirmutavalt, kuid see ei tähenda mitte rassismi, vaid muret oma maa pärast.

Kui ülejäänud erakondade liikmete arv kahaneb, siis Eesti Konservatiivne Rahvaerakond selle mure üle kurta ei saa. Pärast ÜRO migratsioonipakti vastast meeleavaldust liitus erakonnaga nelja päeva jooksul ligi poolsada inimest.

“Kuigi sotsid üritasid oma räpaste provokatsioonidega meie üritust lõhkuda, siis rahva huvi uue, ausa ja rahva huve kaitsva poliitika vastu näib kasvavat,” ütles esmaspäevase miitingu üks organisaatoreid EKRE juhatuse liige, Põhja-Tallinna piirkonna juht Urmas Espenberg. “Oleme ainuüksi viimase nelja päeva jooksul pärast meeleavaldust saanud ligi 50 liitumisavaldust, mida nüüd vastavalt erakonna põhikirjale menetletakse.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui nädal aega tagasi oli erakonna liikmeid 8634, siis nüüd hakkab arv lähenema 8700-le. “EKRE on tõeline rahvaerakond ja kasvutrend näitab selgelt meie populaarsuse kasvu just rahva hulgas, mida pole võimalik tasalülitada ei valitsevate kartellipoliitikute laimu ega peavoolumeedia valedega,” lisas EKRE Põhja-Tallinna piirkonna juht.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused