Peaministri soovitused: “Külmas töötab mõistus paremini” ja “Kolm inimest võrdub radiaatoriga”

Eesti,
- Updated
©UU
Tõenäoliselt on selle auto omanik võtnud tõsiselt Kaja Kallase säästu- ja rohepöördeplaane.

Peaminister Kaja Kallas on juba jaganud soovitusi, kuidas kõrgete hindade ja külma talvega toime tulla ning häid nõuandeid jätkus tal ka kolmapäevaseks infotunniks.

“Mul on hea meel tõdeda seda, et Eestis on väga innovaatilised ettevõtted, kes on tulnud välja erinevate lahendustega, kuidas tarbimist juhtida,” rääkis peaminister.

“Tööl ei pea olema nii soe. Kunagi, ma mäletan, 90-ndate alguses, kui Eesti sai uuesti vabaks ja meil olid väga keerulised ajad, siis me istusime koolis jopedega, kindad käes. Siis, ma mäletan, et õpetajad ütlesid meile alati, et mõistus töötab paremini külmas,” soovitab ta koolidele.

“Teie küsimuse algus meenutas mulle seda, et öeldakse, et kolm inimest on üks radiaator. Kui hoida inimestega kokku, siis on tubades ka soojem,” on Kaja Kallase soovitus kontoritöötajatele.

Allikas: stenogrammid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused